Menu

Strzał w biznesową dziesiątkę: Konferencja Asbiro Investors

Strzał w biznesową dziesiątkę: Konferencja Asbiro Investors
Konferencja Asbiro Investors to największe wydarzenie dla polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii. (Fot. Getty Images)
W dniach od 15 do 17 lutego odbędzie się w Manchesterze Konferencja Asbiro Investors - największe wydarzenie dla polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii. Przez 3 dni wystąpi blisko 20 prelegentów i spotka się ponad 200 uczestników ze świata finansów, inwestycji i nieruchomości.
Reklama

"Konferencja Asbiro Investors to wydarzenie, na którym nie powinno zabraknąć osób, które poważnie myślą o rozwoju swojego biznesu, poszukują inwestorów lub klientów, albo dopiero planują wejść na brytyjski rynek" - mówi Dawid Dowbusz, jeden z głównych organizatorów oraz inwestor na brytyjskim rynku nieruchomości.  "To nie tylko dawka wiedzy i inspiracji, ale również okazja do nawiązania nowych biznesowych kontaktów oraz promocja polskich firm" - dodaje.

Uczyć się od najlepszych

Na Konferencji wystąpi 18 ekspertów i specjalistów z różnych branż, którzy osiągnęli milionowe zyski dzięki swoim inwestycjom. Podczas prelekcji podzielą się wiedzą o tym, jak doszli do tak spektakularnych wyników i jak można wykorzystać ich techniki w swojej firmie.

"W trakcie jednodniowych konferencji wielu prelegentów od razu po swoim wystąpieniu jest już niedostępna dla uczestników. To był jeden z argumentów, aby organizowane przez nas wydarzenie trwało aż 3 dni. Przez ten czas każda osoba może spotkać się z ekspertem, zadać mu pytanie, którego nie chciała na przykład poruszać na forum" - tłumaczy Dawid Dowbusz.

W trakcie, kiedy na jednej sali będą trwały prelekcje, na drugiej każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować pomysł na biznes lub rozwój już istniejącego. (Fot. Getty Images)

W gronie prelegentów Konferencji Asbiro Investors pojawią się eksperci ze świata finansów, inwestycji i nieruchomości, a wśród nich: Dawid Dowbusz, Paweł Albrecht, Daniel Siwiec, Wojciech Orzechowski, Jan Fijor, Jarosław Białas, Paweł Sołtys, Wojciech Kołodziejczak, Szymon Niestryjewski i wielu innych. Poruszą oni m.in. tematy związane z prowadzeniem firmy w UK, optymalizacją jej kosztów, inwestycjami oraz powiększeniem swojego kapitału.

„Dragons Den” na żywo

"Wiele osób ma świetny pomysł na biznes, jednak nie potrafi znaleźć inwestora albo przebić się na rynku. Z drugiej strony już wiemy, że na konferencji pojawią się osoby z kapitałem, które chętnie zainwestują w dobrze prosperujące biznesy i inwestycje. Postanowiliśmy połączyć obie te grupy" - informuje Dowbusz.

Podczas gdy na jednej sali będą trwały prelekcje, na drugiej każdy z uczestników będzie mógł przedstawić pomysł na biznes lub rozwój już istniejącego.

"Nie ograniczamy się do jednej branży, szansę prezentacji będzie miał każdy. Zarówno osoby, które poszukują inwestorów, jak również ci dla których jest to promocja biznesu lub sposób na pozyskanie nowych klientów. Zależy nam na jakości tej części konferencji, dlatego każda prelekcja musi zyskać naszą aprobatę jeszcze przed jej prezentacją" - podkreśla organizator.

Uczestnicy, którzy będą chcieli skorzystać z tej możliwości, muszą przesłać informacje dotyczące ich wystąpienia do organizatora najpóźniej do 11 lutego 2019r.

Biznes od kuchni

Budowanie bazy kontaktów i trwałych relacji to podstawa każdego biznesu. Dlatego Asbiro Investors to nie tylko konferencja, ale również liczne spotkania networkingowe. "Każdy z uczestników będzie miał dostęp do blisko 250 osób ze świata biznesu przez 3 dni. W trakcie nieformalnych spotkań bardzo często pojawiają się najlepsze pomysły lub rozwiązania sytuacji, która wcześniej wydawała się bez wyjścia" - zauważa Dowbusz.

Konferencja Asbiro Investors odbędzie się 15-17 lutego w Village Hotel w Manchesterze.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 30.03.2020
  GBP 5.070 złEUR 4.540 złUSD 4.093 złCHF 4.284 zł

  Sport


  Reklama