Menu

Sheffield: Polak zginął w pożarze domu. Wszczęto śledztwo

Sheffield: Polak zginął w pożarze domu. Wszczęto śledztwo
Czy 42-latek z Polski został zamordowany? Policja prosi o pomoc w dochodzeniu. (Fot. SYP)
Policja z South Yorkshire (SYP) poinformowała o odkryciu ciała Polaka po pożarze domu przy Sackville Road w Sheffield. Według wstępnych ustaleń śledczych, 42-letni Robert Kostucha mógł zostać zamordowany.
Reklama

O podejrzeniu popełnienia zbrodni w związku ze śmiercią Polaka w sobotę, 30 listopada, policja poinformowała na oficjalnej stronie internetowej.

Wstępne badanie patologiczne wskazało, że 42-latek mógł zostać zamordowany. Teza nie jest jeszcze potwierdzona i badania ciała Roberta Kostuchy będą kontynuowane.

W związku z podejrzeniem morderstwa, policja aresztowała już dwóch mężczyzn w wieku 35 i 38 lat, a także dwie 19-letnie kobiety. Zatrzymani pozostaną w areszcie do czasu zakończenia dochodzenia.

Funkcjonariusze SYP proszą jednocześnie o kontakt osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje w sprawie śmierci Polaka. Można je przekazać pod numerem telefonu 101, powołując się na incydent o numerze 81 z 30 listopada.

Osoby, które mają jakąś wiedzę na temat zajścia, mogą również dokonać zgłoszenia anonimowo za pośrednictwem Crimestoppers pod numerem 0800 555111.

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 27.01.2020
  GBP 5.071 złEUR 4.268 złUSD 3.873 złCHF 3.991 zł

  Sport


  Reklama