Menu

Sesja zdjęciowa polskich piłkarzy dla UEFA

Sesja zdjęciowa polskich piłkarzy dla UEFA
Zjęcia zostaną wykorzystane na telebimach na stadionach Euro 2016, w momencie przedstawiania składów drużyn biorących udział w danym meczu. (Fot. Getty Images)
Wolne przedpołudnie, obiad, sesja zdjęciowa dla UEFA, a wieczorem trening - tak w wyglądał dzisiejszy rozkład zajęć piłkarskiej reprezentacji Polski, przygotowującej się we francuskim La Baule do mistrzostw Europy.
Reklama

Podopieczni Adama Nawałki mieli dzisiaj trenować w godzinach przedpołudniowych (po raz pierwszy tak wcześnie w La Baule), ale jeszcze wczoraj wieczorem sztab trenerski zmienił plany - zajęcia przesunięto na tradycyjną godzinę 17:00 czasu GMT.

W tej sytuacji przed obiadem kadrowicze dostali czas dla siebie. Popularną formą spędzania wolnego czasu jest spacer po plaży, znajdującej się przed hotelem reprezentacji. Już w środę wielu piłkarzy skorzystało z tej możliwości relaksu. Widoki, jakie oferuje ta 15-tysięczna miejscowość położona nad oceanem, są naprawdę urocze.

O godz. 15:00 czasu GMT zawodnicy wzięli udział dwugodzinną sesję zdjęciową dla Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA). Jak wyjaśnił rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski, każdy z piłkarzy będzie miał wykonane dwa zdjęcia - statyczne oraz nieco bardziej dynamiczne, gdy obraca się z założonymi rękoma. Takie ujęcie zostanie wykorzystane na telebimach na stadionach Euro 2016, w momencie przedstawiania składów drużyn biorących udział w danym meczu.

Euro 2016 rozpoczyna się 10 czerwca spotkaniem Francja - Rumunia w podparyskim Saint-Denis. Dwa dni później biało-czerwoni w swoim pierwszym meczu w grupie C zagrają w Nicei z Irlandią Północną.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 08.11.2019
  GBP 4.948 złEUR 4.264 złUSD 3.862 złCHF 3.880 zł

  Sport


  Reklama