Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

"Sekretna strona" serwisu Amazon z dużymi okazjami cenowymi

"Sekretna strona" serwisu Amazon z dużymi okazjami cenowymi
Na stronie Amazon Warehouse można znaleźć wiele cenowych okazji. (Fot. Getty Images)
W związku z tym, że ceny w Wielkiej Brytanii wciąż rosną, nie ulega wątpliwości, że większość kupujących poszukuje atrakcyjnych rabatów, zarówno na artykuły codziennego użytku, jak i najnowsze urządzenia elektroniczne czy gadżety domowe. Warto wiedzieć, gdzie kupować, aby móc zaoszczędzić więcej pieniędzy.
Reklama
Reklama

Niewielu klientów wie, że istnieje specjalna sekcja serwisu Amazon, na której można skorzystać z dodatkowych rabatów, dzięki czemu te same produkty, które są dostępne na stronie głównej, można znaleźć o wiele taniej.

Strona jest znana jako miejsce "utajnionych" ofert, a ekspert do spraw konsumenckich Martin Lewis nazwał ją wcześniej "ukrytą stroną".

"Ukryta strona" jest oficjalnie znana jako Amazon Warehouse, czyli sekcja sprzedaży na stronie, gdzie kupujący mogą znaleźć przecenione produkty, których cena jest obniżona w stosunku do oryginalnej ceny detalicznej nawet o kilkadziesiąt funtów.

Wśród przedmiotów dostępnych tam do nabycia można znaleźć wszystko, od najnowszych laptopów i telefonów po gadżety kuchenne i "cieszące się uznaniem" urządzenia do pielęgnacji urody, takie jak Dyson Airwrap czy Shark FlexStyle.

Dlaczego produkty na stronie Amazon Warehouse są o wiele tańsze?

Artykuły wystawione na sprzedaż w Amazon Warehouse to produkty wcześniej używane lub z określeniem "jak nowe", co niekoniecznie oznacza, że przedmioty te były wcześniej używane. Dlatego też nawet jeśli ktoś szuka całkowicie nowego urządzenia, może je tam zdobyć za dużo niższą cenę.

Amazon ustalił wyraźne progi dotyczące możliwości odsprzedaży przedmiotów na stronie Warehouse; używane - jak nowe, używane - bardzo dobre, używane - dobre i używane - dopuszczalne. Produkty są wyceniane w zależności od ich statusu, przy czym tańsze opcje to używane - akceptowalne, a droższe to używane - jak nowe.

Na zdj. magazyn Amazona w Rugeley w Anglii. (Fot. Getty Images)

Im tańszy jest produkt, tym większe prawdopodobieństwo, że był on wcześniej używany lub wykazuje oznaki minimalnego "zużycia". Jednak wiele przedmiotów można znaleźć z opisem "jak nowe", co oznacza, że przedmioty te nigdy wcześniej nie były używane.

Dzieje się tak dlatego, że Amazon nie może sprzedać produktu, który był już wcześniej sprzedawany jako "nowy", nawet jeśli został zwrócony i nigdy nie był otwierany. Stąd też wiele produktów z tej sekcji jest w takim samym stanie, jak produkty oferowane na jego stronie głównej.

Biorąc pod uwagę wszystkie możliwe dostępne warianty, można śmiało założyć, że kupujący, którzy szukają "fabrycznie nowego" produktu po niższej cenie, będą musieli się trochę się natrudzić, ale z pewnością uda się takie okazje znaleźć.

Aby zapoznać się z aktualną ofertą w dziale Warehouse, wystarczy przejść na ich stronę tutaj.

Czytaj więcej:

Amazon zamknie trzy duże magazyny w UK. Zagrożonych jest 1,2 tys. miejsc pracy

Pierwszy strajk pracowników Amazona w UK. "Roboty w magazynie są lepiej traktowane niż my"

Pracownicy Amazona w Coventry chcą 15 funtów za godzinę. Rusza kolejny strajk

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.03.2023
  GBP 5.3417 złEUR 4.6911 złUSD 4.3742 złCHF 4.7623 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama