Menu

Samantha Markle znów zabrała głos i skrytykowała Meghan

Samantha Markle znów zabrała głos i skrytykowała Meghan
Samantha Markle odniosła się do ostatniego filmu dokumentalnego z udziałem Meghan. (Fot. Inside Edition)
Przyrodnia siostra Meghan Markle ponownie udzieliła wywiadu brytyjskim tabloidom, nazywając 'śmiesznymi' ostatnie doniesienia o kłopotach księżnej w radzeniu sobie ze stresem związanym z życiem na świeczniku.
Reklama

Samantha Markle zdecydowała się na udzielenie wywiadu po obejrzeniu filmu dokumentalnego na ITV o podróży Sussexów po Afryce. Meghan w trakcie kręcenia materiału podziękowała osobie, która przeprowadziła z nią wywiad, że zapytała o jej samopoczucie. "Nie słyszę tego zbyt często" - oznajmiła księżna.

Samantha głośno skomentowała te słowa, nazywając je "bezczelnymi". "Po chorobie ojca ani razu nie zadzwoniła, aby zapytać, jak się czuje" - przekazała siostra Meghan. Dodała, że "rodzina ze strony ojca wciąż nie miała okazji poznać małego Archiego".

Meghan w wywiadzie dla ITV oceniła, że pierwszy rok w nowym kraju, nowej pracy i nowej roli, jako matka, "był czymś tragicznym". Księżna zwróciła uwagę na ogromną rolę tabloidów w próbie niszczenia jej i narzekała na to, iż każdy jej ruch jest głośno komentowany na łamach całego kraju.

Samantha Markle odniosła się również do tych słów, oceniając, że "Meghan dobrze wiedziała na co się pisze, gdy decydowała się na ślub z księciem Harrym". "Ma to, czego chciała" - dodała.

Siostra Meghan wyraziła również zdanie, że "księżna jest śmieszna". "Ma czelność mówić, że nikt nie pyta jej o samopoczucie, a w tym samym czasie leci sobie prywatnym samolotem do Afryki z zespołem własnych ochroniarzy, których utrzymanie kosztuje miliony dolarów" - przekazała Samantha Markle w wywiadzie dla Inside Edition.

  Komentarze
  • SPRAWIEDLIWY
   26 października 2019, 19:06

   Daleko idąca hipokryzja. Doskonale zdawała sobie sprawę, że to jest rodzina królewska i co się z tym wiąże. Bycie "na świeczniku tabloidów" jest w to wpisane nie od dziś. Narzekanie w tym temacie jest po prostu nie na miejscu i świadczy tylko o braku elementarnej wiedzy i braku wyobraźni.

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 25.09.2020
  GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

  Sport


  Sport

  Reklama