Menu

Są jeszcze bilety na mecz Polski z Portugalią

Są jeszcze bilety na mecz Polski z Portugalią
Polacy grali już na Stade Velodrome podczas meczu z Ukrainą. (Fot. Getty Images)
UEFA poinformowała wczoraj wieczorem, że są jeszcze do nabycia bilety na dwa pierwsze spotkania 1/4 finału piłkarskich mistrzostw Europy, w tym mecz Polski z Portugalią. Nie jest znana dokładna ilość wejściówek.
Reklama

Ceny biletów na wszystkie spotkania ćwierćfinałowe są wyższe w stosunku do tych obowiązujących dotychczas i wynoszą, w zależności od kategorii, od 45 do 195 euro (dostępność można sprawdzić TUTAJ).

Jak do tej pory wszystkie mecze biało-czerwonych cieszyły się bardzo dużą popularnością. Najwięcej osób oglądało pojedynek z Niemcami (0:0), kiedy na największej arenie ME - Stade de France - zasiadło 73 648 osób.

Czwartkowe spotkanie z Portugalią rozpocznie się o godzinie 21:00 i rozegrane zostanie na drugim, co do wielkości stadionie mistrzostw, mogącym pomieścić ponad 67 tysięcy widzów Stade Velodrome w Marsylii. Będzie to drugi mecz Polaków na tym obiekcie; w fazie grupowej pokonali Ukraińców 1:0.

Sprzedaż wejściówek na pojedynek zespołu trenera Adama Nawałki rozpocznie się dziś o godz. 14:00 i prowadzona będzie wyłącznie przez oficjalny portal UEFA. W związku z wykryciem wielu oszustw, organizatorzy przestrzegają kibiców przed nabywaniem wejściówek jakąkolwiek inną drogą.

  Error in include template "/usr/lib/aolserver4/servers/main/modules/packages/jdnews-agency/lib/mobi/sport-euro2016-tournament": can't use invalid octal number as operand of "*"
  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 07.04.2020
  GBP 5.144 złEUR 4.534 złUSD 4.172 złCHF 4.288 zł

  Sport


  Reklama