Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Przed nami kilka dni burzy i deszczów w UK

Przed nami kilka dni burzy i deszczów w UK
To już koniec słonecznej sielanki na Wyspach. (Fot. Getty Images)
Świąteczna gorączka już za nami, nadszedł też koniec wysokich temperatur i słonecznej pogody. Jak informują dziś synoptycy, Brytyjczycy muszą przygotować się na deszczowe i burzowe dni, które potrwają nawet do końca tygodnia.
Reklama

Dziś na Wyspach będzie jeszcze sucho, ale nad całym krajem powoli będzie się chmurzyć. Jutro spodziewane są silne ulewy i burze - zwłaszcza w Londynie i w południowych częściach kraju.

Niestabilna pogoda będzie się dawać wszystkim we znaki aż do soboty, przynosząc w ciągu kolejnych dni również wichury, a nawet grad. Eksperci od pogody szacują, że deszczowo może być nawet do niedzieli, a być może również w kolejnym tygodniu.

"Temperatury będą raczej mieścić się w dolnej granicy tych, których zazwyczaj doświadczamy o tej porze roku" - dodali prognostycy z rządowej agencji Met Office.

"Pogoda lubi płatać nam figle w końcówce kwietnia i na początku maja. Istnieje spora szansa, że codziennie doświadczymy silnych opadów deszczu i innych nieprzyjemnych zjawisk" - przekazali.

Wyspiarze nie mogą jednak mieć powodów do narzekań po tym, jak we wszystkich czterech krajach Zjednoczonego Królestwa odnotowano niespotykanie wysokie temperatury podczas świąt. Rekordy ciepła padły zarówno w Anglii jak i Szkocji, Walii oraz Irlandii Północnej.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.07.2019
  GBP 4.737 złEUR 4.259 złUSD 3.785 złCHF 3.848 zł

  Sport


  Reklama