Menu

Premierzy Polski i Hiszpanii pozdrowili polskich kibiców z Hiszpanii

Premierzy Polski i Hiszpanii pozdrowili polskich kibiców z Hiszpanii
Premier Morawiecki zamieścił kilka zdjęć z wczorajszego meczu. (Fot. Facebook/Mateusz Morawiecki)
Premier Mateusz Morawiecki wraz premierem Hiszpanii Pedro Sánchez Pérez-Castejón pozdrowili polskich kibiców za pośrednictwem Facebooka. Wraz z pozdrowieniami szef polskiego rządu zamieścił serię zdjęć z premierem Hiszpanii, m.in. z trybun stadionu w Madrycie, gdzie razem oglądali mecz Atletico Madryt z FC Barcelona.
Reklama

"Pozdrawiamy z Madrytu razem z premierem Hiszpanii Pedro Sánchez Pérez-Castejón! To właśnie dla niego pytałem w ankiecie o Wasze typy w starciu Atlético de Madrid i FC Barcelona. Jako wierny kibic Atletico był trochę zmartwiony, że więcej osób w Polsce postawiło na klub z Katalonii, ale Atletico gra dzisiaj naprawdę świetnie i wciąż ma szansę na zwycięstwo. Na razie 0:0" - napisał premier na swoim profilu FB w niedzielę wieczorem.

Wraz z pozdrowieniami szef polskiego rządu zamieścił siedem zdjęć, na których uwiecznił się z szefem rządu Hiszpanii, w tym z trybun stadionu w Madrycie, gdzie Katalończycy ostatecznie ulegli Barcelonie 0:1, po bramce Lionela Messiego w 86. minucie.

Premier Mateusz Morawiecki udał się wczoraj z dwudniową wizytą do Hiszpanii, gdzie weźmie udział w pierwszym dniu szczytu klimatycznego COP25. Szef rządu ma tam podkreślać wagę sprawiedliwej transformacji klimatycznej.

Premierzy Polski i Hiszpanii podczas wczorajszego hitu ligi hiszpańskiej. (Fot. Facebook/Mateusz Morawiecki)

Czytaj więcej:

Barcelona w nowych koszulkach podczas hitu z Atletico

Liga hiszpańska: Barcelona powróciła na pozycję lidera

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 25.09.2020
  GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

  Sport


  Sport

  Reklama