Menu

Praca w Aldi: £44 tys. i służbowe auto

Praca w Aldi: £44 tys. i służbowe auto
Praca oferowana jest w ramach programu zatrudniania absolwentów. (Fot. Getty Images)
Aldi nie oszczędza na pensjach dla pracowników na Wyspach. Nowo zatrudniony absolwent otrzyma 44 tys. funtów rocznie, a do tego firmowe auto z pełnym pokryciem kosztów eksploatacji oraz liczne bonusy.
Reklama

Praca oferowana jest w ramach programu zatrudniania absolwentów, a oferta Aldi niewiele odbiega od tych, jakie oferują międzynarodowe kancelarie prawnicze. Jak informuje ITV, w Baker McKenzie i Allen & Overy abiturient otrzyma £45 tys. rocznej pensji - a więc zaledwie tysiąc funtów więcej.

W 2019 r. jedna szósta ze 100 najlepszych firm zapłaci absolwentom ponad 40 tys. funtów, przy czym najbardziej lukratywne programy mają banki inwestycyjne. Tam średnia roczna pensja wynosi £47 tys. - wynika z raportu "The Graduate Market 2019".

Z analizy wynika również, że liczba wakatów dla absolwentów wzrośnie w tym roku o 9,1 proc.

"Nasze najnowsze badania pokazują, że pomimo utrzymującej się niepewności co do Brexitu, najwięksi pracodawcy w Wielkiej Brytanii planują rekrutować rekordową liczbę nowych absolwentów w 2019 roku" - ​zauważa Martin Birchall, dyrektor zarządzający firmą High Flyers Research, która przeprowadziła badanie.

Z raportu wynika też, że w 2019 r. branże, które będą przyjmować do pracy największą liczbę absolwentów, to: sektor publiczny, firmy księgowe, inżynieryjne i przemysłowe.

  Komentarze
  • Londonist
   21 stycznia, 15:28

   Na prawde ? ojejejej jejej jak fajnie ;)

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 13.12.2019
  GBP 5.129 złEUR 4.275 złUSD 3.823 złCHF 3.892 zł

  Sport


  Reklama