Menu

Polak znaleziony martwy w domu w Tamworth

Polak znaleziony martwy w domu w Tamworth
Policja określa śmierć Polaka jako "niewyjaśnioną" i prosi o pomoc. (Fot. Birminghammail.co.uk/screenshot)
Brytyjska policja podała tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono w niedzielę w jednym z domów w miejscowości Tamworth (hrabstwo Staffordshire) - to 43-letni Tomasz Mikulski.
Reklama

Zwłoki mężczyzny odkryto 2 czerwca około godz. 15:30 w domu przy ulicy Craven. Obecnie policja określa śmierć Polaka jako "niewyjaśnioną" - informuje Birminghammail.co.uk.

Detektywi, badający nagły zgon 43-latka, proszą o wszelkie informacje od osób, które widziały Tomasza Mikulskiego na krótko przed jego śmiercią.

"Chcielibyśmy, aby zgłosił się nas każdy, kto widział Tomasza pod koniec zeszłego tygodnia" - apeluje śledczy John Quilty. "Udało nam się odtworzyć, co robił w czwartek rano, ale chcielibyśmy wiedzieć, co działo się z nim pomiędzy czwartkiem a niedzielnym popołudniem, kiedy został znaleziony martwy. Jeśli go widziałeś, skontaktuj się z nami" - dodaje śledczy.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu 101 (sprawa nr 543 z 2 czerwca) lub anonimowo z Crimestoppers - 08000 555 111.

Z policją można również skontaktować się za pośrednictwem czatu na stronie west-midlands.police.uk w godzinach 8:00-24:00.

  Komentarze
  • Sisi
   6 czerwca, 23:06

   Czy ktoś może mi powiedzieć skąd w Polsce Tomek pochodzi i czy ma rodzine ?
   Wydaje mi się bardzo podobny do kogoś kogo znałam

  • Zbych
   7 czerwca, 10:05

   Z Braniewa

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 06.12.2019
  GBP 5.053 złEUR 4.272 złUSD 3.850 złCHF 3.896 zł

  Sport


  Reklama