Menu

Polak z Hayes skazany na dożywocie. Zabił partnerkę młotkiem

Polak z Hayes skazany na dożywocie. Zabił partnerkę młotkiem
Polak dostał ataku furii, bo jego partnerka chciała się z nim rozstać. (Fot. Met Police)
27-letni Wojciech Tadewicz, który zabił swoją partnerkę Sandrę Zmijan podczas ataku z użyciem młotka, został prawomocnie skazany na karę dożywotniego pozbawienia wolności. Zamieszkujący londyńską dzielnicę Hayes Polak 'miał problemy z zazdrością i napadami gniewu'.
Reklama

Jak donosi BBC, Sandrę Zmijan znaleziono martwą w ogródku przy domu Tadewicza w Hayes 24 września ubiegłego roku.

Podczas rozprawy sąd dowiedział się, że "kobieta otrzymała wiele ciosów młotkiem w głowę z powodu napadu gniewu i zazdrości Polaka".

27-latek miał wpaść w furię po tym, jak dzień wcześniej otrzymał od kobiety SMS-a sugerującego, że "mogą być tylko przyjaciółmi".

Polak do samego końca nie przyznawał się do winy, argumentując, że nie pamięta zdarzenia, ponieważ palił marihuanę.

"Po zwabieniu jej do domu 20 września, pod pretekstem oddania jej biletu na imprezę bokserską, Tadewicz przeprowadził szalony atak na Sandrę za pomocą młotka. Kobieta wcześniej poinformowała go, że nie chce z nim być w związku. Jej śmierć pozostawiła teraz dwoje małych dzieci bez matki" - przekazał w sądzie komisarz Simon Simoning.

Polak będzie miał możliwość ubiegania się o wcześniejsze zwolenienie dopiero po 22 latach odbycia kary, bo taki minimalny czas pozbawienia wolności ustalił Old Bailey, czyli Centralny Sąd Kryminalny Anglii i Walii.

  Komentarze
  • Pete
   10 grudnia 2019, 15:45

   Frajer denty

  • Jan
   10 grudnia 2019, 21:45

   Patologia i tyle nic dodac nic ujac.

  • Boza
   12 grudnia 2019, 12:11

   Patologia podrywa autorytet normalnym Polakom na wyspach. Bardzo przykre to, a cała sytuacja jest dodatkowo bardzo smutna ze względu na osierocone dzieci. Szkoda, że część mężczyzn kieruje się niezdrowymi emocjami zamiast zdrowym rozsądkiem i odpowiedzialnością. Mózgi wielu z nich zalewa niestety testosteron i sperma i nie są zdolni do myślenia. Żałosne....

  • Czytelnik anonimowy
   14 grudnia 2019, 22:40

   Masakra co to za ludzie. Co ta dziewczyna widziala w tym smieciu

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 05.06.2020
  GBP 4.956 złEUR 4.444 złUSD 3.922 złCHF 4.095 zł

  Sport


  Sport

  Reklama