Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Podolski: Niesamowicie się rozwinąłem przez ostatnie dwa lata

Podolski: Niesamowicie się rozwinąłem przez ostatnie dwa lata
Gdzie będzie grał Lukas Podolski ? (fot. Getty Images)
Nie tylko AC Milan i FC Koeln są zainteresowani napastnikiem londyńskiego Arsenalu, Lukasem Podolskim. Do wyścigu o Niemca dołączyła również Borussia Dortmund.
Reklama
Podolski nie należy do ulubieńców menedżera Arsene'a Wengera - choć miał okazję zagrać w kilku ostatnich meczach, pokazując wysoką formę. Piłkarz zainteresował sobą włodarzy Milanu, a zdaniem angielskim mediów sprowadzenie urodzonego w Gliwicach zawodnika jest jednym z pomysłów Jurgena Kloppa na załatanie dziury po Robercie Lewandowskim.

"Mój transfer do Londynu był właściwym krokiem. Czuję, że gram w najlepszej lidze świata i nie mam zamiaru niczego zmieniać. Niesamowicie się rozwinąłem przez ostatnie dwa lata" - stwierdził Podolski.

"Ostatni sezon nie był dla mnie wybitny, z powodu kontuzji, ale i tak jestem zadowolony - strzeliłem osiem goli i zaliczyłem cztery asysty" - podsumował piłkarz.
 
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Reklama