Menu

Planujesz powrót do Polski? Zapisz się na lot czarterowy

Planujesz powrót do Polski? Zapisz się na lot czarterowy
Są jeszcze miejsca na lot czarterowy LOT Polish Airlines z Londynu do Warszawy 27 maja. (Fot. Facebook/Polish Embassy UK)
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem bezpośrednim powrotem z Wielkiej Brytanii do Polski Wydział Konsularny Ambasady RP w Londynie uruchomił adres e-mail specjalnie dedykowany zapisom na ewentualne kolejne rejsy czarterowe LOT-u z Londynu do Warszawy. Zapisy będą przyjmowane i przekazywane do LOT-u według kolejności zgłoszeń.
Reklama

Najbliższy lot czarterowy z Londynu do Warszawy jest zaplanowany na 27 maja.

Wydział Konsularny Ambasady RP w Londynie nie organizuje rejsów powrotnych do Polski. Zgłoszenia są przekazywane LOT-owi, który – w przypadku organizacji kolejnych połączeń czarterowych – będzie się kontaktował bezpośrednio z zainteresowanymi, przedstawiał im warunki przelotu i potwierdzał dokonanie rezerwacji na konkretny rejs.

Wszystkie osoby, które chciałyby skorzystać z takiego połączenia w przypadku jego organizacji, proszone są o przesłanie na adres londyn.powroty@msz.gov.pl następujących informacji:

 •  Nazwisko
 •  Imię
 •  Numer telefonu
 •  Adres e-mail
 •  Obywatelstwo

oraz – w przypadku osób starszych, małoletnich i niemowląt – prosimy wskazać dodatkowo datę urodzenia.

"Informujemy, że zgodnie z informacją przekazaną nam przez LOT ww. specjalne czartery do Polski są płatne (ok. 1200 PLN). Informacji na temat warunków przelotu, w tym dokładnej ceny i możliwości zmiany już posiadanej rezerwacji udziela tylko i wyłącznie przewoźnik, tj. PLL LOT. Podkreślamy, że specjalne rejsy czarterowe nie są połączeniami regularnymi. Są to przeloty tylko w jedną stronę i są one dedykowane wyłącznie osobom na stałe powracającym do Polski" - przekazała Ambasada RP w Londynie, na której stronie można znaleźć dodatkowe infomacje: https://www.gov.pl/web/wielkabrytania/informacja-w-jaki-sposob-nalezy-zglaszac-chec-powrotu-do-polski-z-wielkiej-brytanii-lotem-czarterowym

Czytaj więcej:

Trudna sytuacja linii LOT. Rząd szykuje pomoc finansową

LOT odwołał połączenia zagraniczne do połowy czerwca

  Komentarze
  • London City
   21 maja, 18:13

   Okolo roku temu prezes PIS wypowiedzial sie medialnie; "wszyscy polacy musza wrocic do polski". Dziwne , ze pandemia za jakis czas "wkroczyla" !. Mnie jest dobrze w UK , owszem na 1-2 tydzien bym "zajrzal do PL" ale ... "nie musze , az takiej potrzeby nie mam" ! niech inni "korzystaja z tych lotow czarterowych". Milego Wieczoru i Pozdrowionka.

  • Ja
   21 maja, 19:14

   1200 no, no grubo. Od połowy czerwca zaczną latać normalnie i w standardowych cenach.

  • Cyp365
   21 maja, 23:25

   Musiał bym na głowę upaść żeby wracać do Polski lotem

  • Bubu
   22 maja, 04:26

   do Polski,przyleciec, nie bedzie łatwo,do konca pandemi,ani tanio,do anglii,szturmowac beda najbiedniejsze,ludy,ale nie samolotem.........komu pobyt w anglii,mily,,to niech sobie zostaje,angli,jest wyjatkowo egotycznym krajem,w porownaniu,z europa i usa,pozdrowienia

  • Do ja
   22 maja, 06:38

   Juz " standardowych "cen nie bedzie.Zapomnimy o biletach po 50 zł ale moze to i lepiej.

  • Pepa
   22 maja, 09:34

   A co z lotami w druga strone???.

  • Z Londynu
   24 maja, 12:29

   Mieszka w Londynie tutaj jeden się wypowiedział gdzie mieszkasz pod mostem ?? Zdajesz sobie sprawę jak życie wygląda w Londynie nawet najbogatsi wynajmują pokoj bo ich nie stać na nic, sama dyskusja Polaczków tutaj swiadczy o poziomie tej nacji, polacy to sama patologia ci mądrzy już wyjechali została tylko patologia

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 29.05.2020
  GBP 4.921 złEUR 4.450 złUSD 4.003 złCHF 4.162 zł

  Sport


  Sport

  Reklama