Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Oto najlepsze linie lotnicze

Oto najlepsze linie lotnicze
Dzięki doskonałym ocenom użytkowników portalu, Jet2 otrzymał również tytuł "Najlepszej taniej linii lotniczej w Europie". (Fot. Getty Images)
Jet2.com to najlepsze linie lotnicze w Wielkiej Brytanii, Europie i dziewiąty najlepszy przewoźnik na świecie - zadecydowali użytkownicy portalu TripAdvisor.
Reklama

Wybierając najlepszych przewoźników, brano pod uwagę ilość i jakość recenzji na stronie TripAdvisor z 12 miesięcy - informuje Standard.co.uk.

Dzięki doskonałym ocenom użytkowników portalu, Jet2 otrzymał również tytuł "Najlepszej taniej linii lotniczej w Europie" i "Najlepszej usługi ekonomicznej w Europie". 

"To jedynie potwierdza, że Jet2.com jest światowym liderem w dostarczaniu najwyższej klasy obsługi klienta" - skomentował wyniki rankingu szef przewoźnika, Steve Heapy.

Jakie są zatem najlepsze linie lotnicze na świecie? Według klientów TripAdvisor, korona należy się  Singapore Airlines. Drugie miejsce zajęły Qatar Airways, a trzecie - EVA Air. 

W ubiegłym roku Singapore Airlines również królowały w zestawieniu TripAdvisor. Na drugim miejscu były Air New Zealand, a trzecie zajęły linie Emirates.

Warto zaznaczyć, że po raz kolejny w rankingu doskonale spisują się azjatyccy przewoźnicy, których jest na liście aż 6.

Oto najlepsze linie lotnicze na świecie według TripAdvisor:

Użytkownicy TripAdvisor najbardziej chwalą sobie Singapore Airlines. (Fot. Getty Images)
 1. Singapore Airlines (Singapur)
 2. Qatar Airways (Katar)
 3. EVA Air (Tajwan)
 4. Emirates (ZEA)
 5. Japan Airlines (Japonia)
 6. Southwest Airlines (USA)
 7. Azul (Brazylia)
 8. Air New Zealand (Nowa Zelandia)
 9. Jet2.com (Wielka Brytania)
 10. ANA (Japonia)
 

  Komentarze


  • King
   4 kwietnia, 14:03

   ciekawe dlaczego nie ma ryan air'a

  • Loy
   5 kwietnia, 07:02

   To nie sa ekslyzywne linie tylko ekonomiczne, wiec wiadomo, ze jest nizsza jakosc. Loty sa tanie i to sie dla niektorych liczy. Mozna przezyc 2h lotu w takich warunkach. Na CH drazyc temat?!

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.07.2019
  GBP 4.721 złEUR 4.258 złUSD 3.787 złCHF 3.848 zł

  Sport


  Reklama