Menu

Oskarżony o zabójstwo żony Polak popełnił samobójstwo

Oskarżony o zabójstwo żony Polak popełnił samobójstwo
Wczoraj strażnicy znaleźli w celi martwego Mariusza S. (Fot. Danny Boy)
W celi więzienia Cloverhill w Dublinie znaleziono wczoraj martwego Mariusza S. Mężczyzna, który oskarżony był o zamordowanie żony, popełnił samobójstwo.
Reklama

Na początku zeszłego tygodnia, podczas rozprawy sądowej, Mariusz S. wyskoczył z drugiego piętra budynku sądu. Mężczyznę od razu przewieziono do szpitala w Drogheda, gdzie orzeczono złamanie biodra oraz kilka innych obrażeń. 37-latek przeszedł operację. Po zabiegu przetransportowano go do więzienia w Dublinie.

Służba więzienna miała za zadanie bardzo dokładnie pilnować Polaka. Tym razem jednak nie udało się powstrzymać tragedii. Jak podaje serwis independent.ie, wczoraj ok. godz. 22:30 strażnicy znaleźli w celi martwego Mariusza S. Mężczyzna wykrwawił się.

37-latek oskarżony był o uduszenie swojej żony Aleksandry S. Do dramatu doszło w sierpniu ubiegłego roku w Navan w hrabstwie Meath.

Małżeństwo osierociło dwóch synów w wieku 4,5 oraz 7 lat. Początkowo dzieci znajdowały się w rodzinie zastępczej, a następnie uzyskały prawo do przebywania w domu rodziny swojej matki.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 27.02.2020
  GBP 5.085 złEUR 4.310 złUSD 3.941 złCHF 4.055 zł

  Sport


  Reklama