Menu

Nowe trasy Wizz Air z Polski. Polecimy m.in. do Gatwick

Nowe trasy Wizz Air z Polski. Polecimy m.in. do Gatwick
Przewoźnik uruchomił nowe trasy z Warszawy, Katowic i Gdańska. (Fot. Facebook/Wizz Air)
Węgierski Wizz Air uruchomił nowe trasy z Polski m.in. z Warszawy i Katowic do Podgoricy, czy z Gdańska do Londynu Gatwick - poinformował dzisiaj przewoźnik.
Reklama

Wizz Air od wczoraj lata z Katowic do Castellon w Hiszpanii  (poniedziałki, piątki), a od 15 czerwca do hiszpańskiego Santander (we wtorki, soboty) i do Podgoricy - stolicy Czarnogóry (wtorki, czwartki, soboty).

Z kolei 15 czerwca po raz pierwszy wystartował z Warszawy do Podgoricy (loty we wtorki, czwartki, soboty), a z Gdańska codziennie zaczął latać do Londynu Gatwick. Ceny biletów do brytyjskiej stolicy zaczynają się już od 39 złotych.

"Cieszymy się z uruchomienia nowych tras z Polski. Podgorica, Castellon i Santander będą doskonałym wyborem dla osób lubiących wypoczywać na plaży. Z kolei codzienne loty do Londynu Gatwick zaspokoją potrzeby podróżujących w celach turystycznych i biznesowych do Londynu" - zaznaczyła Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Flota węgierskiego przewoźnika składa się ze 113 samolotów typu Airbus A320 i A321, latających z 25 baz na ponad 650 trasach łączących 146 lokalizacji w 44 krajach. 

Obecnie Wizz Air oferuje loty na 169 trasach do 74 miejsc z 9 polskich lotnisk. W 2018 roku w polskiej siatce połączeń przewiózł 9,3 mln pasażerów, a w 2019 planuje przewieźć 11 mln klientów.

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 12.08.2020
  GBP 4.903 złEUR 4.412 złUSD 3.756 złCHF 4.101 zł

  Sport


  Sport

  Reklama