Menu

Największa rodzina w UK spodziewa się 22. dziecka

Największa rodzina w UK spodziewa się 22. dziecka
Rodzina Radfordów znana jest w całej Wielkiej Brytanii. (Fot. Facebook/The Radford Family)
Mimo zapewnień o końcu powiększania rodziny, 44-letnia Sue Radford po raz kolejny zaszła w ciążę - informują dziś brytyjskie media. Najliczniejsza rodzina w UK tym samym ponownie się powiększy.
Reklama

"Zapewniała, że ​​nie będzie już mieć dzieci, ale matka największej brytyjskiej rodziny po prostu nie może przestać zachodzić w ciążę" - skomentował doniesienia o kolejnej ciąży serwis Metro.co.uk

44-letnia Sue Radford i jej mąż, 48-letni Noel, podzielili się wiadomością o kolejnym dziecku za pośrednictwem filmiku w serwisie YouTube. 

"Zbliżamy się do 15. tygodnia ciąży i wkrótce będziemy mogli dowiedzieć się, jaka jest płeć dziecka. Rozwiązanie będzie w kwietniu, a Sue nie ukrywa, że ​​chciałaby chłopca" - można usłyszeć w materiale wideo.

Najliczniejsza brytyjska rodzina mieszka w domu z 10 sypialniami i utrzymuje się wyłącznie z pracy Noela, który jest piekarzem.

Wielka Brytania, pomimo bycia 5. najbogatszym państwem świata, nie jest zbyt szczodra w rozdawaniu pieniędzy na cele socjalne - matka ponad 20 dzieci otrzymuje zaledwie 170 funtów tygodniowo pomocy. Samo wyjście do kina dla tak licznej rodziny to wydatek ponad 200 funtów na same bilety.

Na wyżywienie rodziny małżeństwo wydaje 350 funtów tygodniowo, a sprzątanie tak dużego domu zajmuje 3 godziny dziennie. Sue podzieliła się również tym, że "codziennie wstawia pranie 9 razy", a w sklepie każdego dnia musi kupować 18 litrów mleka, 3 pudełka płatków kukurydzianych i 4 rolki papieru toaletowego.

  Komentarze
  • Emigrant
   21 października, 13:48

   Powinni wyemigrowac do Polska pro 500 +

  • Leon zawodowiec
   21 października, 14:09

   szacunek dla kobiety

  • Asia
   21 października, 14:30

   a ja sie pytam po co. Szacunek dla tej kobiety?chyba leczenie psychiatryczne : 'nie moze przestac zachodzic w ciaze'. Za co tu szacunek?? A o tych £350 na zakupy co tydzien to czytamy od 17 dziecka. Ich sie inflacja i wiecej geb do wykarmienia nie dotyczy? Biedne dzieci jedza chleb z maslem i platki z mlekiem cale zycie. Wspolczucia

  • Amazon
   21 października, 15:49

   Królowa utrzyma.Rozmnazaja się jak króliki

  • Kawa
   21 października, 21:05

   Przeciez to jest patologia. Mozna o nich przeczytac ze Sue zaszla w ciaze z Noelem jak miala 14lat a on 16. Od tego czasu tylko robia dzieci. To nie jest normalne zwlaszcza ze antykoncepcja jest powszechnie dostepna i darmowa w UK.

  • Ja
   22 października, 15:31

   Zapomnieli wspomnieć że na każde dziecko dostaje £170 tygodniowo 😊 plus darmowy dom od państwa i można robić dzieci i pracować jako piekarz. Samochód też pewnie dostali od państwa jakiś tam żeby do piekarni dojechać można było, więc niech pani sue nie przeżywa że bieda. Gdyby ja klepala tylu pociech by nie miala.

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.11.2019
  GBP 5.026 złEUR 4.288 złUSD 3.877 złCHF 3.913 zł

  Sport


  Reklama