Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Na Oxford Street zawisły świąteczne lampki. Londyńczycy: "Za wcześnie"

Na Oxford Street zawisły świąteczne lampki. Londyńczycy: "Za wcześnie"
Święta są tuż za rogiem... (Fot. Getty Images)
W czasie, gdy w Wielkiej Brytanii rozpoczynają się przygotowania do sezonu Halloween, londyńczycy mogą już poczuć magię świąt, odwiedzając najpopularniejszą ulicę zakupową na świecie. W sieciach społecznościowych pojawiają się setki zdjęć, które pokazują, że Oxford Street jest już przygotowana na święta.
Reklama

Na odwiedzających zakupowe centrum świata czekają już tysiące bombek, światełek i choinek, a nawet kolorowe szyldy z napisem "Merry Christmas".

Jak zauważyli internauci, okolicznościowe dekoracje zaczęły pojawiać się "kawałek po kawałku" od 26 września, a więc równo 90 dni przed świętami. Od dziś można je oglądać już niemal w pełnej krasie.

Czy Brytyjczycy zdążą z zakupem prezentów? (Fot. Getty Images)

Niektórzy londyńczycy nie kryją zdziwienia całą sytuacją i dają temu wyraz na Facebooku i Twitterze. "Za wcześnie. Jeszcze nawet nie ma Halloween" - napisał jeden z Brytyjczyków.

"Dopiero zdążyłem przyjąć do wiadomości fakt, że skończyło się lato" - przekazał inny.

Informacje o dekoracjach zbiegły się w czasie z wiadomościami meteorologów o szybkim powrocie wysokich temperatur do brytyjskiej stolicy. Słupki rtęci w najbliższą środę mają pokazać nawet 25 st. C.

Oficjalne zapalenie świątecznych lampek na Oxford Street będzie miało miejsce w przyszłym miesiącu. Imprezie towarzyszyć będzie specjalny koncert oraz wystąpienie burmistrza Londynu.

Sezon świąteczny już się zaczął? (Fot. Getty Images)

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.06.2019
  GBP 4.782 złEUR 4.260 złUSD 3.799 złCHF 3.801 zł

  Sport


  Reklama