Menu

Możesz być sąsiadem Williama i Kate za £700 miesięcznie

Możesz być sąsiadem Williama i Kate za £700 miesięcznie
W uroczym domku mogą zamieszkać tylko osoby, które nie mają kotów. (Fot. sandringhamestate.co.uk)
Fani rodziny królewskiej mają niepowtarzalną okazję, aby zamieszkać w tej samej wiosce co William i Kate. Na wynajem jest mały domek położony niemal naprzeciwko wjazdu do rezydencji książęcej pary, Anmer Hall w Norfolk- informuje 'Metro'.

Dom, który został niedawno odnowiony, ma co prawda tylko dwie sypialnie, ale jego niewątpliwą zaletą jest duży ogród oraz parking przy ulicy.

Nieumeblowana nieruchomość we wsi Anmer jest oferowana za 700 funtów miesięcznie, przy czym w ofercie podkreślono, że obiekt ma "strome schody". Ponadto, o wynajmie mogą zapomnieć właściciele kotów, które są tam "surowo zakazane".

Dom nie zostanie wynajęty na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Najpierw będą rozpatrywane oferty chętnych, którzy mieszkają lub pracują w okolicy - informuje Sandringham Estate, która zarządza nieruchomościami w królewskiej posiadłości.

Rezydencja Anmer Hall była prezentem ślubnym dla księcia i księżnej Cambridge. (Fot. Getty Images)

Wieś Anmer jest położona około 12 mil na północny wschód od King's Lynn i 35 mil na zachód od Norwich. W przeszłości większość tamtejszych domów zamieszkiwali ludzie, którzy pracowali w Anmer Hall.

Mimo niewielkich rozmiarów, w Anmer jest wiele rozrywek. Wystarczy wymienić kręgielnię oraz klub, w którym odbywają się wieczory filmowe, quizowe i grille. Znajduje się tam także kościół z XIV wieku.

Rezydencja w Norfolk była prezentem ślubnym od królowej dla księcia i księżnej Cambridge. Zanim para wprowadziła się do posiadłości, przeprowadzono tam remont, który kosztował około 1,5 miliona funtów.

  Komentarze
  • Harpagon
   5 sierpnia, 11:03

   A w Edynburgu za zawilgoconą mogę w dzielnicy latających noży trzeba ciapatemu płacić £850 na miesiąc ;-/

  • Tom
   5 sierpnia, 11:34

   Nie trzeba Harpagon. Wystarczy stamtąd wyjechać. UK to może "zaimponić" tylko jakiemuś burakowi z polskiej wsi, ściany wschodniej, z tzw. Polski B, którzy i tak muszą wyjechać ze swojej krowim łajnem cuchnącej wioski mając do wyboru wyjazd do dużego miasta w Polsce albo emigrację do UK. I nic nie wiedząc o życiu na emigracji decydują się na to drugie. Potem rodzi się z tego powodu mnóstwo problemów dla lokalnej społeczności i dla nich samych, a najlepszym dowodem na to jest brexit. Jak bardzo trzeba nienawidzić emigrantów żeby być gotowym na zrujnowanie sobie gospodarki byle się ich pozbyć?

  • Ja
   5 sierpnia, 12:50

   700 £ Miesiecznie Co tak tanio ? bardzo to dziwne 🤔

  • Heh
   5 sierpnia, 14:47

   A w Londynie za £700 wynajmiesz jedynie pokoj :D 🤦

  • Do TOm
   5 sierpnia, 16:05

   Panie Tom . Bardzo perfekcyjnie Pan to opisał . Tak właśnie jest . W Uk jest tyle buraków że to się w głowie nie mieści . Polać Panu !

  • Monia
   6 sierpnia, 06:28

   Do Tom.
   Widzę wielce Pan miastowy i światowy się odezwał po takich stwierdzeniach widać że słoma to jeszcze z panskich butów nie wyszła a obrażanie innych jest bardzo niskie. To kto skąd pochodzi o niczym nie świadczy

  • Add
   6 sierpnia, 12:04

   Tom to widac czlowiek ktory wie wiecej niz ktokolwiek inny. Kazdy burak mysli ze ten obok jest wiekszym burakiem bo przyjechal z malej miejscowosci, lub slabiej mowi po ang. Proponuje zyc swoim zyciem i nie budowac moralow na rodakach

  • Do Monia
   10 sierpnia, 09:10

   Monia zgadzam się z tObą . Bo buraka można już wyczuć na kilometr . To kto skąd pochodzi nie ma najmniejszego znaczenia . Ogólne pojęcie ''wieśniak'' jest dla typowego Buraka . To czy ktoś jest z miasta ze wsi czy z kosmosu nie ma z tym nic związanego .

  Dodaj komentarz
  Kurs NBP z dnia 21.11.2019
  GBP 5.014 złEUR 4.295 złUSD 3.874 złCHF 3.911 zł

  Sport