Menu

Możesz być sąsiadem Williama i Kate za £700 miesięcznie

Możesz być sąsiadem Williama i Kate za £700 miesięcznie
W uroczym domku mogą zamieszkać tylko osoby, które nie mają kotów. (Fot. sandringhamestate.co.uk)
Fani rodziny królewskiej mają niepowtarzalną okazję, aby zamieszkać w tej samej wiosce co William i Kate. Na wynajem jest mały domek położony niemal naprzeciwko wjazdu do rezydencji książęcej pary, Anmer Hall w Norfolk- informuje 'Metro'.

Dom, który został niedawno odnowiony, ma co prawda tylko dwie sypialnie, ale jego niewątpliwą zaletą jest duży ogród oraz parking przy ulicy.

Nieumeblowana nieruchomość we wsi Anmer jest oferowana za 700 funtów miesięcznie, przy czym w ofercie podkreślono, że obiekt ma "strome schody". Ponadto, o wynajmie mogą zapomnieć właściciele kotów, które są tam "surowo zakazane".

Dom nie zostanie wynajęty na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Najpierw będą rozpatrywane oferty chętnych, którzy mieszkają lub pracują w okolicy - informuje Sandringham Estate, która zarządza nieruchomościami w królewskiej posiadłości.

Rezydencja Anmer Hall była prezentem ślubnym dla księcia i księżnej Cambridge. (Fot. Getty Images)

Wieś Anmer jest położona około 12 mil na północny wschód od King's Lynn i 35 mil na zachód od Norwich. W przeszłości większość tamtejszych domów zamieszkiwali ludzie, którzy pracowali w Anmer Hall.

Mimo niewielkich rozmiarów, w Anmer jest wiele rozrywek. Wystarczy wymienić kręgielnię oraz klub, w którym odbywają się wieczory filmowe, quizowe i grille. Znajduje się tam także kościół z XIV wieku.

Rezydencja w Norfolk była prezentem ślubnym od królowej dla księcia i księżnej Cambridge. Zanim para wprowadziła się do posiadłości, przeprowadzono tam remont, który kosztował około 1,5 miliona funtów.

    Najnowsze wiadomości

    Kurs NBP z dnia 29.09.2020
    GBP 5.052 złEUR 4.583 złUSD 3.923 złCHF 4.250 zł

    Sport


    Sport