Menu

Meghan stworzy kolekcję ubrań dla brytyjskich sieciówek

Meghan stworzy kolekcję ubrań dla brytyjskich sieciówek
Projekty Meghan mają trafić do brytyjskich sklepów we wrześniu. (Fot. Getty Images)
Już wkrótce w sklepach M&S, John Lewis i Jigsaw pojawi się kolekcja ubrań zaprojektowana przez księżną Sussex. Celem inicjatywy jest wsparcie organizacji charytatywnej, której patronuje Meghan Markle.
Reklama

Meghan Markle, przy okazji swojego modowego projektu, połączyła siły z organizacją charytatywną Smart Works. Fundacja pomaga kobietom odnaleźć się na rynku pracy.

Księżna, która od stycznia 2019 r. jest patronką fundacji, zauważyła, że często prozaiczną przeszkodą dla kobiet starających się o zatrudnienie jest brak odpowiedniego stroju na rozmowę kwalifikacyjną.

Wiele kobiet naśladuje styl Meghan Markle (Fot. Getty Images)

Ubrania sygnowane nazwiskiem księżnej będą sprzedawane na zasadzie "jeden za jeden" - za każdy zakupiony produkt, do jednej z podopiecznych fundacji Smart Works trafi specjalnie dopasowane pod nią ubranie. Ma to pomóc kobietom poczuć się pewnie podczas rozmowy o pracę.

Meghan Markle została gościnnie redaktorką naczelną wrześniowego numeru brytyjskiej edycji "Vogue'a" i to właśnie na łamach magazynu ukazała się informacja o limitowanej kolekcji strojów biurowych, które pojawią się w sieciach M&S, John Lewis i Jigsaw.

Projekty mają trafić do brytyjskich sklepów we wrześniu br. "Gdy jedna rzecz, która zostanie kupiona przez klienta, druga trafi na cele charytatywne. To nie tylko sprawi, że każdy będzie częścią historii drugiego człowieka, to przypomni nam, że wszyscy jesteśmy w tym razem" - przyznała księżna w wywiadzie dla "Vogue'a".

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.01.2020
  GBP 5.038 złEUR 4.246 złUSD 3.848 złCHF 3.963 zł

  Sport


  Reklama