Menu

Media i Ronaldo szydzą z piłkarza Leicester City

Media i Ronaldo szydzą z piłkarza Leicester City
Fot. Getty Images
Brytyjskie media kpią z piłkarza Leicester City Gary'ego Taylora-Fletchera z powodu jego niesportowej sylwetki. Szydził z niego też Cristiano Ronaldo, porównując go do intruza, który wbiegł na murawę Stadionu Narodowego podczas meczu Realu Madryt z Fiorentiną.
Reklama

Taylor-Fletcher pojawił się na boisku w 73. minucie wczorajszego starcia z Chelsea Londyn (0:2) w drugiej kolejce angielskiej ekstraklasy. Jego świadcząca o nadwadze postura wzbudziła ironiczne komentarze internautów, w tym znanych komentatorów i samych sportowców.

Na oficjalnym profilu na Twitterze Ronaldo porównał go do kibica, który wtargnął na murawę podczas "Super Meczu" w Warszawie. Intruz miał na sobie koszulkę z nazwiskiem Portugalczyka.

Suchej nitki na Angliku nie pozostawiają też media.

"Dlaczego jego wejście na murawę było tak ważne? Powiedzmy, że dał nadzieję wszystkim tym, którzy jeszcze nie porzucili myśli o profesjonalnej karierze piłkarskiej" - napisano na portalu eurosport.yahoo.com.

Serwis "Sunday League Footy" zamieścił na Twitterze zdjęcie Anglika, opatrując je podpisem: "Gary Taylor-Fletcher to piłkarz z Premier League. Jest nadzieja dla nas wszystkich".

Głos zabrał również były reprezentant Anglii, 69-letni dziś Rodney Marsh. "Leicester wprowadził Taylora-Fletchera. Przyda im się w murze przy rzucie wolnym" - napisał na Twitterze.

Leicester City jest beniaminkiem angielskiej ekstraklasy. Dla tej drużyny gra Marcin Wasilewski.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.01.2020
  GBP 5.038 złEUR 4.246 złUSD 3.848 złCHF 3.963 zł

  Sport


  Reklama