Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

MŚ w kajakarstwie: Siedem medali Polaków

MŚ w kajakarstwie: Siedem medali Polaków
Tomasz Kaczor - jeden ze srebrnych medalistów. (Fot. Getty Images)
Sześć srebrnych medali i jeden brązowy to dorobek polskiej reprezentacji w mistrzostwach świata rozgrywanych w węgierskim Szegedzie. Komplet kwalifikacji olimpijskich wywalczyły kajakarki (cztery osady) i kanadyjkarze (dwie osady).
Reklama

Srebrne medale wywalczyli w konkurencjach olimpijskich: Tomasz Kaczor w C1 1000 m, Marta Walczykiewicz w K1 200 m oraz dwójka Karolina Naja i Anna Puławska na 500 m, a w nieolimpijskich dwójka Piotr Mazur, Bartosz Grabowski w K2 200 m, Justyna Iskrzycka w K1 1000 m oraz dwójka Michał Łubniewski i Arsen Śliwiński w C2 200 m.

Po brązowy medal sięgnęła kobieca czwórka na dystansie olimpijskim (500 m) w składzie: Karolina Naja, Helena Wiśniewska, Anna Puławska, Katarzyna Kołodziejczyk.

Dzisiaj po południu rozegrane zostaną cztery finały w jedynkach na pięć kilometrów (konkurencje nieolimpijskie) z udziałem trzech polskich reprezentantów.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.09.2019
  GBP 4.888 złEUR 4.341 złUSD 3.941 złCHF 3.965 zł

  Sport


  Reklama