Menu

Lot Ryanair: Uwięzieni pasażerowie, upał i brak darmowej wody

Lot Ryanair: Uwięzieni pasażerowie, upał i brak darmowej wody
Pracownicy "też musieli płacić za dodatkową wodę". (Fot. Facebook/Stephen Ramsay)
Pasażerowie Ryanair przez prawie dwie godziny 'gotowali się' we wnętrzu maszyny, która 13 lipca miała lecieć z Marsylii do Manchesteru. Mimo awaryjnej sytuacji, podróżni nie otrzymali darmowej wody - informuje 'Metro'.
Reklama

Stephen Ramsay był jednym z wielu pasażerów, którzy dzielili się w mediach społecznościowych koszmarnymi doświadczeniami z lotu o numerze FR3119.  

"Samolot stał na płycie lotniska przez prawie 2 godziny. Na zewnątrz było ponad 30 stopni. W środku też panował niesamowity skwar, a ludzie się gotowali" - relacjonował na Facebooku mężczyzna.

"Kiedy minęło 90 minut od planowanego startu, personel poinformował nas, że możemy kupić butelkę wody za £2,67. Zwróciłem stewardessom uwagę, że w takiej sytuacji woda powinna być oferowana za darmo" - kontynuował pasażer Ryanair. W odpowiedzi Ramsay usłyszał, że polityka firmy nie przewiduje rozdawania darmowych napojów - nawet gdy jest tak gorąco.

"Pracownicy byli bardzo profesjonalni i sympatyczni, ale mieli związane ręce… Oni też musieli płacić za dodatkową wodę" - zaznaczył mężczyzna.

"Woda jest podstawową ludzką potrzebą, a nie czymś, co powinno być spieniężone. Jestem wściekły, podobnie jak moi współpasażerowie. Może pewnego dnia Ryanair przestanie stosować takie praktyki #ryanair FR3119 " - podsumował Stephen Ramsay.

Jak poinformowała rzeczniczka Ryanair, samolot z Marsylii do Manchesteru wystartował z 90-minutowym opóźnieniem z "powodu drobnego problemu technicznego". 

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 14.08.2020
  GBP 4.869 złEUR 4.399 złUSD 3.723 złCHF 4.091 zł

  Sport


  Sport

  Reklama