Menu

Londyn: Znana youtuberka zginęła na elektrycznej hulajnodze

Londyn: Znana youtuberka zginęła na elektrycznej hulajnodze
To w Wielkiej Brytanii pierwsza ofiara śmiertelna wypadku z udziałem elektrycznej hulajnogi. (Fot. Getty Images)
35-letnia youtuberka Emily Hartridge zginęła w piątek w Londynie w pierwszym na Wyspach śmiertelnym wypadku z udziałem osoby jadącej na elektrycznej hulajnodze - informuje Sky News.
Reklama

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek rano w pobliżu domu 35-latki w Battersea w południowo-zachodnim Londynie. Gwiazda telewizji i internetu zderzyła się z ciężarówką.

Jak podaje Sky News, wczoraj po południu Hartridge miała spotkać się z fanami w Green Park. Jednak uczestnicy spotkania dowiedzieli się z sieci, że ich idolka zginęła w wypadku.

"To straszna wiadomość do przekazania na Instagramie, ale wiemy, że wielu z was spodziewało się zobaczyć Emily dzisiaj i jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z wszystkimi jednocześnie" - napisała rodzina kobiety. "Wczoraj Emily uczestniczyła w wypadku i zmarła. Wszyscy ją kochaliśmy i nigdy nie zostanie zapomniana" - dodano.

Hulajnogi z silnikami elektrycznymi są zakazane na publicznych drogach i chodnikach w UK. (Fot. Getty Images)

35-latka znana była przede wszystkim jako prezenterka telewizyjna oraz youtuberka. Prowadziła program "10 powodów dlaczego", w którym udzielała porad dotyczących zdrowego stylu życia. Jej konto w serwisie śledziło blisko 400 tysięcy osób. 

Uważa się, że jest to pierwsza w Wielkiej Brytanii ofiara śmiertelna wypadku z udziałem elektrycznej hulajnogi.

Hulajnogi z silnikami elektrycznymi są zakazane na publicznych drogach i chodnikach w Wielkiej Brytanii. Te zeroemisyjne pojazdy mogą osiągnąć prędkość 45 km/h. Są już wykorzystywane do krótkich podróży w wielu europejskich krajach, a także w USA.

  Komentarze
  • Tom
   14 lipca 2019, 15:57

   Może to uświadomi tych baranów z rzadu aby nie legalizowali tych pojazdów pomiędzy nieznającym podstaw ruchu drogowego rowerzystami i bezmózgowia na motorach .

  • Bardzo zdrowy styl zycia?
   14 lipca 2019, 16:01

   Sama sobie winna. Miala sklonnosci do ryzyka a nie zdrowego stylu zycia.

  • Tom Tom
   14 lipca 2019, 21:45

   Bezmozgowia na motorach??? Naprawde Tom?!!!ty jestes Napewno mistrzem kierownicy w swoim paseratti a prawko miales u ruskich na bazarku drukowane. Ciekawy jestem jak bys sobie poradzil na motorze jak juz wszystkie mile wyjezdzisz w swojej furze

  • Raze
   14 lipca 2019, 22:43

   No qrwa czekałem kiedy to się stanie. Nie czy, ale kiedy! Gdy widzę tych ludzi bez krzty pojęcia o zasadach ruchu drogowego, to często myślę, że gdyby mi taki ćmok wjechał pod kola to bym wysiadł i jeszcze dołożyłbym kopa w durny łeb. Za uszkodzenie pojazdu i mój przeżyty stres. Wcale mi jej ani innych nie szkoda. Tępota i beztroska oraz ignorancja tępią się same jak widać. Ale winny tu jest przede wszystkim rząd i policja. Jest karygodnym dopuszczanie rowerzystów, deskorolkowców, hulajnogowiczów itp do użytkowania dróg publicznych bez znajomosci podstawowych zasad ruchu drogowego.

  • Mirek London
   15 lipca 2019, 06:27

   Takich " drogowych idiotow" na rowerach, motorach i hulajnogach sa setki !!!

  • Yo
   15 lipca 2019, 08:06

   W UK jest zakaz jazdy po ulicy tym

  • Mag
   16 lipca 2019, 09:08

   "Drogowi idioci" są też za kierownicami samochodów, ciężarówek i autobusów, nie wspomnę o pieszych. Zajeżdżanie drogi, spychanie na krawężnik, celowe blokowanie drogi albo skręt bez sygnalizowania(głównie rowerzyści i auta) - codzienność w Londynie. Nie mylcie motocyklistów z dostawcami na tablicach "L". Każdy powinien przejść kurs uświadamiający zagrożenia które czekają i jakie można spowodować + zdać egzamin z zasad ruchu drogowego.

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 10.07.2020
  GBP 4.994 złEUR 4.474 złUSD 3.965 złCHF 4.210 zł

  Sport


  Sport

  Reklama