Menu

Londyn: Płomienie strawiły czteropiętrowy blok w Worcester Park

Londyn: Płomienie strawiły czteropiętrowy blok w Worcester Park
Cały 4-piętrowy budynek uległ zniszczeniu. (Fot. Twitter/@LondonFireBrigade)
125 strażaków walczyło dzisiaj nad ranem z pożarem w południowo-zachodnim Londynie. Płomienie rozprzestrzeniły się na wszystkie cztery piętra budynku w Sherbrooke Way, Worcester Park. Ekipy strażackie pojawiły się na miejscu zdarzenia ostatniej nocy tuż przed 01:30 - poinformowała stacja BBC.
Reklama

Według doniesień londyńskiej straży pożarnej, na miejscu stawiło się ponad 20 wozów strażackich. Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana. Nie zgłoszono żadnych obrażeń wśród mieszkańców bloku.

Pożar został opanowany o 06:30, ale strażacy pozostaną tam w ciągu dnia.

Mieszkańcy bloku i okolicznych budynków zostali zabrani do pobliskiego domu kultury.

Dean Fowler, który wprowadził się do budynku 3 tygodnie temu, w wyniku pożaru stracił cały swój dobytek, ale wyznał: "żyjemy, oddychamy, to wszystko się liczy".

Zbudowany na terenie byłej oczyszczalni ścieków amerykański kompleks mieści mieszkania socjalne i prywatne. Budynek strawiony przez pożar składał się z 23 mieszkań.

Znajdujący się na miejscu zdarzenia sanitariusze London Ambulance Service stwierdzili: "Nie interweniowaliśmy i nie mieliśmy żadnych pacjentów, jednak pozostaniemy na miejscu w razie nieprzewidzianych wypadków".

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 03.07.2020
  GBP 4.956 złEUR 4.467 złUSD 3.976 złCHF 4.202 zł

  Sport


  Sport

  Reklama