Menu

Londyn: Naukowcy z Wielkiej Brytanii i Polski w jednym miejscu

Londyn: Naukowcy z Wielkiej Brytanii i Polski w jednym miejscu
W konferencji na University od London wezmą udział naukowcy i innowatorzy. (Fot. Getty Images)
20 września br. w Londynie odbędzie się druga edycja Polsko-Brytyjskiego Forum Nauki. Pojawią się na nim najlepsi naukowcy i innowatorzy z Wielkiej Brytanii i Polski, aby zaprezentować współpracę naukową oraz omówić wyzwania i szanse dla kobiet w STEM.
Reklama

W konferencji na University od London wezmą udział naukowcy i innowatorzy, który będą dyskutować o wdrażaniu nowoczesnych technologii, budowaniu relacji pomiędzy nauką a biznesem, a także wzmacnianiu kompetencji w obszarze zarządzania i skutecznej komercjalizacji innowacji.

W tym roku uczestnicy omówią między innymi kwestię równości płci w STEM, czyli w nauce, technologii, inżynierii i matematyce. Dodatkowo, będą mieli okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez specjalistów z Wielkiej Brytanii i Polski. 

Forum stanowi platformę dla badaczy, naukowców oraz uniwersytetów z Wielkiej Brytanii i Polski do łączenia się, poznawania nowych możliwości, omawiania problemów i dzielenia się doświadczeniami z prowadzonych badań. Wybrane firmy z obu krajów zaprezentują swoje innowacyjne rozwiązania.

Wydarzenie to wspólna inicjatywa ambasady brytyjskiej w Warszawie, polskiej ambasady w Wielkiej Brytanii, UK Science and Innovation Network oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Pierwsza edycja forum, która odbyła się we wrześniu 2018 r. w Warszawie, zgromadziła ponad 200 uczestników.

Rejestracja na Forum Naukowe jest już otwarta. Jest ona bezpłatna, ale liczba miejsc jest ograniczona.

  Komentarze
  • Sad
   31 sierpnia 2019, 11:10

   nie pomagac lajza bez wyksztalcenia, oni sa z technologia 10 lat do tylu a co maja nowe to kupuja od innych

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 05.08.2020
  GBP 4.867 złEUR 4.398 złUSD 3.714 złCHF 4.081 zł

  Sport


  Sport

  Reklama