Menu

London Eye zamienione w pub? Londyńska atrakcja świętuje 20-lecie

London Eye zamienione w pub? Londyńska atrakcja świętuje 20-lecie
Część turystów uzyska możliwość wypicia piwa 135 metrów nad ziemią. (Fot. The London Eye)
Słynne londyńskie koło, które na całym świecie stało się rozpoznowalnym symbolem brytyjskiej stolicy, obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji zdecydowano się na dość nietypowy krok - kapsuły zaoferują nowe atrakcje, które pozwolą na coś więcej niż tylko podziwianie widoków.
Reklama

Jak przekazano, w sumie wszystkie kapsuły zostaną podzielone na kilka grup, a każda oferować będzie zupełnie inne doświadczenie. 

Pierwsza grupa kapsuł zostanie przeobrażona w prawdziwy londyński pub - The King Vic. Dla turystów będzie to nie lada gratka, aby spróbować zimnego piwa 135 metrów nad ziemią.

Kolejne grupy to salony do SPA, lekcje robienia drinków, dyskoteka oraz siłownia z rowerkami. Pojawią się też specjalne tęczowe kapsuły podkreślające znaczenie osób LGBT w społeczeństwie, a także kapsuły z aktywnościami dla dzieci.

Każda kapsuła będzie mieć inną tematykę. (Fot. The London Eye)

Skorzystanie z każdej atrakcji trwać będzie w sumie 30 minut. 

Oprócz tego jedna kapsuła zarezerwowana będzie na jednorazowe, specjalne wydarzenia. Będą one jednak utrzymywane w tajemnicy, aby pozostały dla wszystkich zainteresowanych niespodzianką. 

"Nasze kapsuły pokażą Ci wszystko to, co sprawiło, że pokochałeś Londyn" - możemy dowiedzieć się z oficjalnego komunikatu The London Eye.

Możliwość skorzystania z niezwykłych atrakcji trwać bedzie jedynie od 6 do 9 marca. Wszystkie zyski ze sprzedaży biletów przeznaczone będą na organizacje charytatywną Merlin's Magic Wand. 

Bilety można kupić na oficjalnej stronie poświęconej 20-leciu London Eye.

Czytaj więcej:

Nocleg w kapsule na London Eye? Rusza nowa akcja

  Komentarze
  • Co zrobić z lipą?
   18 lutego, 15:58

   Nie widać, żeby ktoś korzystał z tego diabelskiego młyna. Dlatego szukają pomysłu, jak na tym badziewiu zarobić. Nie jest też to rozpoznawalny znak Londynu.Znakiem jest Big Ben, most Tower Bridge, Pałac Buckingham, ale napewno nie ta karuzela.

  • Eee
   19 lutego, 21:42

   I ten turecki dywanik....

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 31.03.2020
  GBP 5.105 złEUR 4.552 złUSD 4.147 złCHF 4.300 zł

  Sport


  Reklama