Menu

Liga niemiecka: Gikiewicz planuje wytatuowanie herbu Augsburga

Liga niemiecka: Gikiewicz planuje wytatuowanie herbu Augsburga
"Na pewno muszę z tym poczekać do końca pandemii" - podkreślił piłkarz, komentując swoje plany na nowy tatuaż. (Fot. Getty Images)
Grający od tego sezonu w FC Augsburg bramkarz Rafał Gikiewicz planuje wytatuować sobie herb klubowy. Podobną 'pamiątkę' ma po pobycie w poprzednim zespole - Unionie Berlin. Z realizacją pomysłu piłkarz będzie musiał jednak poczekać do wygaśnięcia obostrzeń covidowych.
Reklama
Reklama

33-letni Gikiewicz jest znany z zamiłowania do tatuaży. Emblemat Unionu umieścił na przedramieniu; nie wiadomo jeszcze, na jakiej części ciała i kiedy zamierza wytatuować herb Augsburga. Zdaje sobie jednak sprawę z obecnych ograniczeń.

"Na pewno muszę z tym poczekać do końca pandemii. Jestem ostrożny, przestrzegam zasad i robienie teraz tatuażu byłoby nieprofesjonalne. Poza tym obecnie myślę przede wszystkim o utrzymaniu zespołu w Bundeslidze, a nie o salonie tatuażu" - przyznał polski piłkarz cytowany przez agencję dpa. Dodał, że nie zamierza też płacić kar za łamanie przepisów.

Gikiewicz przeszedł latem do Augsburga na zasadzie wolnego transferu. Podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2022 roku. W Unionie występował od 2018 roku, a wcześniej był bramkarzem m.in. Jagiellonii Białystok, Śląska Wrocław, Eintrachtu Brunszwik i Freiburga.

Po 22 kolejkach Bundesligi Augsburg zajmuje 13. miejsce w tabeli, z przewaga pięciu punktów nad strefa spadkową. Prowadzi Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego.

Czytaj więcej:

Bundesliga: Rafał Gikiewicz w jedenastce kolejki "Kickera"

Gikiewicz potwierdził transfer do klubu z Bahrajnu

Liga niemiecka: Gikiewicz obronił rzut karny, sensacja w Moguncji

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.04.2021
  GBP 5.2755 złEUR 4.5541 złUSD 3.7737 złCHF 4.1257 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama