Menu

Liga angielska: Grosicki zgłoszony do rozgrywek przez West Bromwich Albion

Liga angielska: Grosicki zgłoszony do rozgrywek przez West Bromwich Albion
WBA początkowo nie zgłosiło Grosickiego do składu na sezon 2020/21 w angielskiej ekstraklasie, ale dzisiaj sprawa się wyjaśniła... (Fot. Getty Images)
Kamil Grosicki został dodany do składu West Bromwich Albion zgłoszonego do Premier League na sezon 2020/21 - poinformował klub. Przynależność klubowa piłkarza reprezentacji Polski stała pod znakiem zapytania przez ostatnie niemal dwa tygodnie.
Reklama

Grosicki został zawodnikiem WBA 31 stycznia, gdy podpisał półtoraroczny kontrakt z klubem występującym wówczas na zapleczu ekstraklasy. Latem wraz z nim awansował do Premier League. Jesienią miał zostać wypożyczony do rywalizującego klasę niżej Nottingham Forest. Potwierdzenie dotarło ostatniego dnia okienka transferowego, ale minimalnie po terminie.

English Football League (EFL - zrzeszająca trzy ligi poniżej Premier League) uznała, że działacze spóźnili się i zmiany przynależności klubowej 32-letniego Polaka nie zatwierdziła. Na ostateczną decyzję czekano do czwartku.

WBA początkowo nie zgłosiło Grosickiego do składu na sezon 2020/21 w angielskiej ekstraklasie. Po ostatecznym wyjaśnieniu jego najbliższej przyszłości klub poinformował jednak dzisiaj, że został on dołączony do listy.

"Reprezentant Polski będzie dziś trenował z Baggies i od razu jest gotowy do gry" - podano.

WBA w poniedziałek zmierzy się na wyjeździe z Fulham. 

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 27.11.2020
  GBP 5.024 złEUR 4.484 złUSD 3.761 złCHF 4.148 zł

  Sport


  Sport

  Reklama