Menu

LOT startuje z nowymi kierunkami z Podkarpacia

LOT startuje z nowymi kierunkami z Podkarpacia
Samoloty do Chorwacji będą latać z Jasionki od 30 maja do 19 września br. (Fot. Getty Images)
Do Gdańska i chorwackiego Zadaru będą latały samoloty narodowego przewoźnika PLL LOT z podrzeszowskiego lotniska w Jasionce. Połączenia uruchomione zostaną w kwietniu br. i będą realizowane do września br. Odbywać się będą raz w tygodniu - w soboty.
Reklama

Do Gdańska z Jasionki będzie można polecieć od 25 kwietnia do 26 września br. Samoloty od kwietnia do maja będą startowały z Jasionki o godz. 13:55, natomiast od 31 maja do 26 września o godzinie 19:05. Samoloty z Gdańska będą startować o 12:05. Lot na tej trasie będzie trwał 1 godz. 20 minut. Minimalna cena za połączenie to 249 zł w obie strony.

Samoloty do Chorwacji będą latać z Jasionki od 30 maja do 19 września br. Wylot z Podkarpacia zaplanowano o 13:55, powrót z Zadaru będzie o godz. 16:35. Lot na tej trasie będzie trwał 2 godziny. Cena minimalna biletu w obie strony to 440 zł.

Prezes portu w Jasionce Adam Hamryszczak podkreślił, że nowe połączenia wpisują się w strategię lotniska dotyczącą rozwoju lotów wakacyjnych. Hamryszczak zauważył, że coraz więcej Polaków rezygnuje z samochodów i wybiera połączenia lotnicze.

"Jestem przekonany, że te nowe połączenia będą cieszyć się naprawdę wielką popularnością i one w konsekwencji też wpisują się w oczekiwania mieszkańców Podkarpacia. Są to długo wyczekiwane destynacje" - zaznaczył.

Czytaj więcej:

LOT zawiesza loty do Chin

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 28.09.2020
  GBP 5.012 złEUR 4.550 złUSD 3.908 złCHF 4.216 zł

  Sport


  Sport

  Reklama