Menu

Kolejna aresztowana osoba w sprawie zabójstwa Marcina Stolarka

Kolejna aresztowana osoba w sprawie zabójstwa Marcina Stolarka
46-letni Marcin Stolarek mieszkał w Bostonie, ale był powiązany także ze Spalding. (Fot. Lincolnshire Police)
Policja w Lincolnshire poinformowała wczoraj o aresztowaniu 27-letniego mężczyzny w związku z zabójstwem 41-letniego Marcina Stolarka. Wcześniej aresztowano trzy inne osoby powiązane z tą głośną sprawą.
Reklama

Śledztwo w sprawie zabójstwa 41-letniego Polaka wszczęto po odkryciu jego ciała 12 stycznia na terenie przepompowni ścieków na Chain Bridge Road w Bostonie (hr. Lincolnshire).

Do tej pory w związku ze sprawą aresztowano trzy osoby. 26-letni Adam K. i 26-letnia Justyna Ś. - oboje mieszkający w budynku Union Court w Bostonie - otrzymali zarzut morderstwa. 33-letni Adam M. (brak stałego adresu zamieszkania) otrzymał z kolei zarzut wypaczania biegu wymiaru sprawiedliwości. 

Policja z Lincolnshire nie podała danych aresztowanego 27-latka. Poinformowano jedynie, że śledztwo wciąż trwa, a wszystkie osoby mające informacje o Marcinie Stolarku proszone są o kontakt pod numerem 101 (należy podać numer sprawy 313 z 12 stycznia). Zgłoszeń można dokonać również anonimowo za pośrednictwem Crimestoppers pod numerem 0800 555111 lub online za pośrednictwem Major Incident Portal.

Czytaj więcej:

Zabójstwo Polaka w UK. Aresztowano trzy osoby

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 03.04.2020
  GBP 5.216 złEUR 4.579 złUSD 4.240 złCHF 4.340 zł

  Sport


  Reklama