Menu

Kim Kardashian o decyzji Izby Reprezentantów: "To zwycięstwo narodu ormiańskiego"

Kim Kardashian o decyzji Izby Reprezentantów: "To zwycięstwo narodu ormiańskiego"
Kardashian, ze względu na swoje korzenie, jest bardzo zaangażowana w sprawy Ormian. (Fot. Getty Images)
Izba Reprezentantów USA uznała we wtorek za ludobójstwo rzeź Turcji na Ormianach w Imperium Osmańskim w czasie I wojny światowej, w latach 1915-1917. 'To wielkie zwycięstwo dla narodu ormiańskiego' - oświadczyła Kim Kardashian.
Reklama

Kardashian, ze względu na swoje korzenie, jest bardzo zaangażowana w sprawy Ormian. Jej ojciec miał wśród Amerykanów przodków o ormiańskim pochodzeniu.

"Wczorajszy dzień był wielkim zwycięstwem dla narodu ormiańskiego, kiedy Izba Reprezentantów USA uznała ludobójstwo Ormian!" - napisała na Twitterze.

Wpis ilustruje zdjęcie, na którym gwiazda pozuje wraz z czwórką swoich dzieci - North, Saint, Chicago, Psalm - to wspomnienie z jej ostatniej październikowej podróży do Armenii, w trakcie której ochrzciła troje swoich najmłodszych pociech. 

W swoim wpisie gwiazda umieściła również odniesienie do artykułu "The New York Times" na temat decyzji Izby Reprezentantów USA.

Kardashian jest znana z tego, że wykorzystuje swoją siłę przebicia i sławę, aby komunikować światu o sprawach ważnych, w które sama chętnie się angażuje. 

  Komentarze
  • Arek
   2 listopada 2019, 00:59

   gierka z turcja trwa a ta lalka pod publike ten komentarz czy pusta jak smagany sloncem udajacy geniusza i jej meza

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 06.08.2020
  GBP 4.901 złEUR 4.410 złUSD 3.724 złCHF 4.100 zł

  Sport


  Sport

  Reklama