Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Juncker wyszedł ze szpitala. Po weekendzie ma wrócić do pracy

Juncker wyszedł ze szpitala. Po weekendzie ma wrócić do pracy
Jean-Claude Juncker przeszedł skomplikowaną operację. (Fot. Getty Images)
Szef KE Jean-Claude Juncker, który w miniony weekend przeszedł w Luksemburgu operację usunięcia pęcherzyka żółciowego, wyszedł już ze szpitala i w przyszłym tygodniu ma wrócić do pracy - poinformowała rzeczniczka KE Mina Andreewa.
Reklama

"Przewodniczący Juncker, który przechodzi rekonwalescencję po operacji, jest w domu w Luksemburgu. Rekonwalescencja przebiega bardzo dobrze. Spodziewamy się go zobaczyć wśród nas w ciągu przyszłego tygodnia" - przekazała Mina Andreewa.

By przejść pilną cholecystektomię, Juncker musiał skrócić wakacje w Austrii w ubiegłym tygodniu. Ze względu na swój stan szef KE nie weźmie udziału w spotkaniu G7, które rozpoczyna się dziś we francuskim Biarritz. Cholecystektomię wykonuje się najczęściej z powodu kamicy żółciowej.

Stan zdrowia 64-letniego byłego premiera Luksemburga od dawna jest tematem medialnych spekulacji. Kadencja Junckera i całej kierowanej przez niego KE upływa 31 października. Jego następczynią będzie Niemka Ursula von der Leyen.

Ursula von der Leyen jest następczynią Junckera. (Fot. Getty Images)

 

  Komentarze


  • Leon zawodowiec
   24 sierpnia, 12:40

   SZYBKO JAK NA WYMIANE WATROBY A MOZE TYLKO PRZETOCZENIE KRWI I DETOX

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.09.2019
  GBP 4.895 złEUR 4.342 złUSD 3.932 złCHF 3.950 zł

  Sport


  Reklama