Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jeździć jak brytyjski książę? Harry sprzedaje swoje auto

Jeździć jak brytyjski książę? Harry sprzedaje swoje auto
"Samochód jak dla księcia". (Fot. Facebook Auto Trader UK)
Jeśli ktoś ma ochotę choć trochę poczuć się jak członek brytyjskiej rodziny królewskiej albo lubi historię Windsorów - ma szansę na zakup audi, którym książę Harry obwoził Meghan po Wielkiej Brytanii.
Reklama
Reklama

Stary samochód Harry’ego Audi RS6 Avant można kupić za 72 tys. funtów. Auto – zdaniem brytyjskich mediów - jest godne uwagi, ponieważ to samochód, którym Harry wiózł Meghan Markle na wesele Pippy Middleton w 2017 roku.

Wnuk Elżbiety II używał też tego samochodu, aby odebrać swoją dziewczynę z lotniska. Nie wiadomo, dlaczego Harry pozbywa się auta, gdyż licznik wskazuje tylko ok. 7 200 km przebiegu.

Niektórzy uważają, że książę pozbywa się samochodu, gdyż chce powiększyć rodzinę i planuje zakup innego auta. Audi zostało wystawione na sprzedaż przez firmę Overton Prestige i jest do kupienia w serwisie Auto Trader.

"Ze względu na ochronę danych nie możemy potwierdzić, kto sprzedał pojazd, ale możemy potwierdzić, że ten samochód był używany osobiście przez księcia Harry'ego w ciągu ostatniego roku" – poinformował rzecznik prasowy Overton Prestige.

Audi księcia Harry'ego zostało wystawione na sprzedaż. (Fot. Facebook/Auto Trader UK)

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 26.09.2022
  GBP 5.2822 złEUR 4.7566 złUSD 4.9113 złCHF 4.9846 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama