Menu

Jeden z najmniejszych domów w Londynie wystawiony na sprzedaż za £600 tysięcy

Jeden z najmniejszych domów w Londynie wystawiony na sprzedaż za £600 tysięcy
Dom jest węższy od stojącego przed nim auta. (Fot. Douglas and Gordon)
Położona na Chelsea nieruchomość z jedną sypialnią, mierząca zaledwie 3 metry szerokości, trafiła do sprzedaży za rekordowe £600 tysięcy. To trzykrotnie więcej niż przeciętna cena domu z kilkoma sypialniami w Wielkiej Brytanii.
Reklama

Nieruchomość uchodząca za jedną z najmniejszych w Londynie trafiła na rynek po raz pierwszy od 50 lat. Budynek oraz jego wnętrze wymaga pełnej renowacji, a sam dom - choć wystawiony za £600 tysięcy - może być wart nawet milion ze względu na swoje położenie.

Okolice domu. (Fot. Douglas and Gordon)

Sprzedaży domu podjęła się agencja nieruchomości Douglas and Gordon, która nazywa go wprost "klejnotem na Chelsea". Od stacji metra South Kensington oraz Sloane Square dzieli go zaledwie 8 minut drogi spacerem.

"To naprawdę wyjątkowe mieszkanie na jednej z najpiękniejszych ulic na Chelsea - z widokiem na St Luke's Gardens. W środku znajdziemy łazienkę oraz sypialnię, a wszystko na 27 metrach kwadratowych" - skomentował ofertę Ed McCulloch z Douglas and Gordon.

Widok na parter domu. (Fot. Douglas and Gordon)

Mieszkanie wystawiono na sprzedaż na początku tego tygodnia, a swoje zainteresowanie kupnem wyraziło już kilka osób. "Ludzie szukają czegoś z wyobraźnią" - dodaje Gordon.

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 03.06.2020
  GBP 4.919 złEUR 4.386 złUSD 3.912 złCHF 4.064 zł

  Sport


  Sport

  Reklama