Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Irlandia: Mężczyzna przyniósł marihuanę na policję, bo "była słabej jakości"

Irlandia: Mężczyzna przyniósł marihuanę na policję, bo "była słabej jakości"
Mężczyzna został aresztowany na miejscu. (Fot. Getty Images)
Brytyjskie i irlandzkie media donoszą o nietypowym zdarzeniu, którego doświadczyli funkcjonariusze gardy z posterunku Kilmainhaim w Dublinie. Do gardzistów zgłosił się mężczyzna, który był niezadowolony z jakości zakupionej marihuany.
Reklama
Reklama

Arthur Liwembe z Dublina udał się na lokalny posterunek i wyciągnął przed funkcjonariuszami gardy woreczek z marihuaną, który chwilę wcześniej kupił za 10 euro. Mężczyzna był oburzony, ponieważ - jego zdaniem - jakość substancji odurzającej odbiegała od jego oczekiwań.

"Przekazał nam, że marihuana jest złej jakości i dlatego do nas przyszedł" - poinformował jeden z gardzistów.

Mężczyzna został aresztowany na miejscu, a sprawa trafiła do lokalnego sądu. Prowadzący sprawę sędzia John Hughes uznał, że działanie Irlandczyka było "całkowicie pozbawione logiki".

Dalsze badania nad sprawą wykazały, że irracjonalne zachowanie mężczyzny wynikało z tego, iż cierpiał on na psychozę wywołaną nadmiernym paleniem środka odurzającego.

To nie pierwszy raz, kiedy do funkcjonariuszy zgłaszają się ludzie niezadowoleni ze sprzedanych przez dilera środków odurzających. W marcu media donosiły o kobiecie, która zadzwoniła na policję, bo zamiast kokainy otrzymała brązowy cukier.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 15.04.2024
  GBP 5.0192 złEUR 4.2851 złUSD 4.0209 złCHF 4.4047 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama