Menu

Internauci: "Lewandowski dużo lepszy niż Ronaldo"

Internauci: "Lewandowski dużo lepszy niż Ronaldo"
Internauci są spokojni o mecz z Portugalią. (Fot. Getty Images)
'Robert, chcę abyś wiedział, ze Ty jesteś dużo lepszy niż Ronaldo. Dziękuję Ci za to ile i jak ciężko pracujesz dla drużyny' - oceniają internauci wygraną Polski ze Szwajcarią na Euro 2016. 'Teraz czas zrobić następny krok' - komentuje sam piłkarz. W czwartek - mecz o półfinał z Portugalią.
Reklama

"Mamy to! Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo! Kosztowało nas to wiele wysiłku, ale z wiarą i waszym wsparciem daliśmy radę w rzutach karnych wywalczyć awans do ćwierćfinału. Teraz czas zrobić następny krok. Chcemy dalej spełniać swoje marzenia! Do boju Polsko!" - napisał na swoim facebookowym profilu Robert Lewandowski.

"Oby tak dalej! Przyznam, że ja i mój tata płakaliśmy ze szczęścia" - brzmi jeden z pierwszych komentarzy po zwycięskim meczu ze Szwajcarią.

"Robert nie ma, co wyróżniać jednostki! Tutaj mamy drużynę! Mimo iż nie strzelasz bramek za każdym razem Cię bronię i mówię: gdyby nie Lewy nie było by nas na tej imprezie! Widać jak się poświęcasz!" - ocenia grę naszego kapitana jeden z kibiców.

"Zgon, zawał serca i jeszcze padaka, ale niestety po mimo sukcesu wiele pozostaje do życzenia, najlepsza Nasza formacja to obrona , ten mecz wygraliśmy dzięki Pazdanowi i Fabiańskiemu, atak nie istniał" - narzeka kolejny kibic.

Ale przeważają wpisy pełne emocji i nadziei: "Dosłownie skakałem gdy Krychowiak trafił decydującego karnego! Dla takich chwil warto żyć, a to nie koniec Naszej przygody, trzymamy kciuki, już jesteście wielcy!"

"Krok do...wiecie Chłopaki o czym myślę! Potem tylko p. Nawałka na Prezydenta i... wracam do Polski. Pozdrawiam tych, którzy wierzyli i dalej wierzą!" - dodaje kolejny fan.

  Mecze


  Mecz 45
  Stade Vélodrome, Marsyliagodz. 20:00 (UK)
  2016-06-30
  Robert Lewandowski 2'
  33' Renato Sanches
  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 30.03.2020
  GBP 5.070 złEUR 4.540 złUSD 4.093 złCHF 4.284 zł

  Sport


  Reklama