Menu

Formuła 1: Apartamenty przy torze Silverstone już w sprzedaży

Formuła 1: Apartamenty przy torze Silverstone już w sprzedaży
Ceny luksusowych nieruchomości wahają się od 650 tysięcy do 1,65 mln funtów. (Fot. Getty Images)
Do sprzedaży trafiły luksusowe apartamenty wybudowane w Anglii tuż przy torze wyścigowym Silverstone, na którym w nadchodzący weekend zostanie rozegrana runda mistrzostw świata Formuły 1. Wybudowano je w pobliżu zakrętu 'Maggots', najbardziej spektakularnej partii toru.
Reklama
Reklama

Rejon sekcji "Maggots" oraz "Becketts" to miejsca na torze, gdzie kierowcy jadą z maksymalną szybkością, a chwilę później muszą się zmierzyć z partią trudnych zakrętów. Zdaniem fanów wyścigów samochodowych, to najciekawsze miejsca na tym torze obok sekcji "Stowe" i "Bridge".

Apartamenty zlokalizowano na zewnętrznej stronie "Maggots", całość prac ma się zakończyć w 2022 roku. Na razie do sprzedaży trafiło tylko kilka, ceny wahają się od 650 tysięcy do 1,65 mln funtów. Zaprojektowano 60 pojedynczych rezydencji, powstanie także klub, przechowalnia samochodów, ośrodek rekreacyjny.

"Tworzymy społeczność, którą łączy wspólne pragnienie podziwiania szybkości i wspaniałych maszyn" - poinformował Will Tindall, dyrektor generalny Escapade Living, firmy budującej obiekt. Jego zdaniem, Escapade Silverstone będzie całkowicie zintegrowany z torem, właściciele będą mieli nawet bezpośredni dostęp do zawodników.

Silverstone będzie w tym roku gospodarzem dwóch Grand Prix w 70. rocznicę pierwszego wyścigu.

Czytaj więcej:

Formuła 1: Pomoc premiera Johnsona dla wyścigu na Silverstone

F1: Bez wyścigów w Amerykach, ale będą kolejne w Europie

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 07.05.2021
  GBP 5.2720 złEUR 4.5764 złUSD 3.7861 złCHF 4.1723 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama