Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Facebook rozpoczyna program bezpłatnych szkoleń dla szukających pracy

Facebook rozpoczyna program bezpłatnych szkoleń dla szukających pracy
Facebook zamierza wspomagać bezrobotnych w Polsce. (Fot. Getty Images)
Polski oddział koncernu Facebook rozpoczął program Facebook Pomaga w Rozwoju, pozwalający na udział w bezpłatnych kursach online z zakresu marketingu cyfrowego, przygotowania do procesu rekrutacyjnego przy poszukiwaniu pracy oraz rozwoju umiejętności miękkich.
Reklama

Program dostępny jest pod adresem rozwoj.fb.com i zawiera obecnie cztery kursy w dwóch ścieżkach.

Pierwsza dotyczy marketingu cyfrowego i podzielona jest na dwa stopnie: "Pierwsze kroki" i "Idź dalej". Druga związana jest karierą i oferuje kurs przygotowawczy do procesu rekrutacyjnego "Jak znaleźć pracę" i program "Zabłyśnij w pracy", zajmujący się tematami współpracy w zespole i ćwiczeniem kompetencji miękkich. Liczba programów ma rosnąc z czasem.

Dostęp do platformy jest bezpłatny, lecz wymaga zalogowania się przez platformę Facebook, za pomocą numeru telefonu bądź adresu e-mail. Partnerem inicjatywy jest Pracuj.pl, który zapewnia wtyczki kierujące absolwentów programów do konkretnych ofert pracy wymagających tychże umiejętności. Wydawca Harvard Business Review Polska i portal Mamo Pracuj mają zaś w ramach współpracy nad projektem udostępniać w nim swoje treści, np. porady ekspertów.

Koncern Facebook obchodził wczoraj także pierwszą rocznicę otwarcia Przestrzeni from Facebook - centrum udostępnianego na spotkania i szkolenia, skupionego na tematyce rozwoju kompetencji cyfrowych.

W ciągu roku działalności w Przestrzeni zorganizowano 350 wydarzeń, a miejsce odwiedzić miało 15 tys. osób. 

 

  Komentarze


  • Wujek jujek 666
   1 czerwca, 10:28

   NO, ALE PEWNIE TRZEBA MIEĆ KONTO Z PRAWDZIWYM NAZWISKIEM I DANYMI CZYLI JA ODPADAM...NIECH SE INNEGO ŁOSIA ZNAJDĄ HE HE

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Reklama