Menu

Elżbieta II "największą influencerką" rodziny królewskiej

Elżbieta II "największą influencerką" rodziny królewskiej
W zeszłym tygodniu Elżbieta spotkała się z nowym premierem Wielkiej Brytanii. (Fot. Getty Images)
Nie Meghan Markle czy Kate Middleton, ale królowa Elżbieta II została okrzyknięta największą influencerką rodziny królewskiej. Wszystko za sprawą drogiego przedmiotu, który Brytyjczycy wypatrzyli na zdjęciu z królową - informuje Express.co.uk
Reklama

"W zeszłym tygodniu królowa sprawiła, że Brytyjczycy sięgnęli głębiej do kieszeni, a pewien bardzo drogi przedmiot został wyprzedany w błyskawicznym tempie" - zaznacza królewska ekspertka Angela Mollard.

Chodzi o klimatyzator Dyson, który znalazł się na zdjęciach ze spotkania monarchini z nowym premierem Wielkiej Brytanii. "Klimatyzator znajdował się w rogu pokoju, w którym Elżbieta II przyjęła Borisa Johnsona" - dodaje Mollard.

Brytyjczycy oszaleli na punkcie klimatyzatora za 400 funtów. (Fot. Getty Images)

Fani rodziny królewskiej nie kryli satysfakcji, że mają coś wspólnego z królową.

"Elżbieta II ma taki sam klimatyzator jak ja" - napisał jeden z nich na Twitterze.

"Królowa jest taka sama, jak reszta z nas. Ochładza się dzięki sprzętowi Dyson" - dodał inny internauta.

Cena urządzenia to ok. 400 funtów. Media przypominają, że człowiek, który wymyślił klimatyzator, to zagorzały orędownik Brexitu, brytyjski miliarder James Dyson. Z jego ust nie raz padały słowa, że Wielka Brytania "stworzy więcej bogactwa i więcej miejsc pracy, będąc poza UE".

Do tej pory to Kate Middleton była uważana w rodzinie królewskiej za dźwignię handlu. Stroje, które wybierała księżna, wyprzedawały się jak świeże bułeczki. 

Wystarczy wspomnieć sukienkę, którą żona księcia Williama miała na sobie podczas wizyty w Australii w 2014. Kreację Diane von Furstenberg wykupiono ze sklepu internetowego projektantki w ciągu 8 minut.

  Komentarze
  • Czytelnik anonimowy
   1 sierpnia, 18:39

   Dyson, jak jego kolega Borys kłamca i zdrajca. " Z jego ust nie raz padały słowa, że Wielka Brytania "stworzy więcej bogactwa i więcej miejsc pracy, będąc poza UE" po czym wyprowadził produkcję do Azji wywalając na ryj swoich brytyjskich braci. Hahahahaha! Angolę to jednak są tępi jak łeb karpia.

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 15.11.2019
  GBP 5.001 złEUR 4.281 złUSD 3.885 złCHF 3.921 zł

  Sport


  Reklama