Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Dublin: Ponad 0,5 mln euro kary za zbyt długie kolejki na lotnisku

Dublin: Ponad 0,5 mln euro kary za zbyt długie kolejki na lotnisku
Dublińskie lotnisko zapłaciło karę, bo pasażerowie czekali za długo na odprawę... (Fot. Facebook/Dublin Airport)
Kwotą 600 tys. euro za zbyt długie kolejki do odprawy bezpieczeństwa zostało ukarane dublińskie lotnisko. Commission for Aviation Regulation (CAR) dopatrzyła się czterech przypadków przekroczenia limitów oczekiwania na procedurę.
Reklama

“Był to najgorszy wynik od 2013 roku. Wszystkie incydenty miały miejsce na terminalu 1, a najdłuższy czas oczekiwania przez pasażerów wyniósł w maju ubiegłego roku 55 minut. Tymczasem obowiązujący limit to pół godziny” - dowiedział się Journal.ie.

CAR karze lotniska za niedotrzymywanie standardów, które dotyczą także czystości, jakości obsługi, a także łatwości poruszania się po porcie.

“Niestety, w ubiegłym roku cztery razy przekroczony został czas oczekiwania podróżnych na kontrolę bezpieczeństwa. Ubolewamy z tego powodu, ponieważ zawsze się staramy zapewniać klientom taką obsługę, jakiej od nas oczekują. Zapewniamy jednak, że cały czas pracujemy nad ulepszaniem usług” - skomentował rzecznik Dublin Airport, dodając, że w 2018 roku 60% podróżnych przeszło kontrolę w mniej niż 10 minut, 90% czekało krócej niż kwadrans, a 98% poniżej 20 minut.

Obecnie port lotniczy zatrudnia dodatkowych pracowników, ze względu na rosnącą z roku na rok liczbę pasażerów.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.10.2019
  GBP 4.900 złEUR 4.297 złUSD 3.896 złCHF 3.910 zł

  Sport


  Reklama