Menu

Devon: Mewa porwała z ogrodu małego psa

Devon: Mewa porwała z ogrodu małego psa
Mewa chwyciła Gizmo jak zabawkę. (Fot. Getty Images/Doglost.co.uk)
W nadmorskim Paignton (Devon) mewa porwała z przydomowego ogródka niewielkiego psa. Właścicielka apeluje o pomoc w odnalezieniu ukochanego czworonoga - informuje 'Metro'.
Reklama

Do niecodziennego zdarzenia doszło w miniony weekend. Nic nie wiadomo o losie porwanego psa, ale jego właścicielka Becca Hill wierzy, że czteroletni Gizmo odnajdzie się żywy. 

Partner kobiety znajdował się w ogrodzie, gdy ptak chwycił biegającego czworonoga pazurami za kark.  Mężczyzna nawet nie zdążył zareagować, kiedy zauważył pikującą mewę. Chihuahua to niewielka rasa, więc duży ptak nie miał problemu z podniesieniem go z ziemi.

Rodzina, która straciła Gizmo, ma nadzieję, że być może mewa wypuściła go z pazurów, a pies wciąż żyje i udało mu się bezpiecznie wylądować na ziemi - informuje "Metro".

Hill stara się znaleźć swojego pupila, rozsyłając informacje przez media społecznościowe. "Proszę, proszę, proszę. Do każdego, kto znajdzie chihuahua: to mój pies, a mewa zabrała go z mojego ogrodu" - napisała właścicielka.

Dodała, że za psem bardzo tęskni jej córka, która na szczęście nie była świadkiem porwania Gizmo przez ptaka.

  Komentarze
  • Marian wasowski
   23 lipca 2019, 08:39

   Karmcie ptaki angielskim chlebem tostowym anie obejzycie sie jak beda porywac doroslych

  • Alan
   23 lipca 2019, 11:15

   Jak mogla chwycic pazurami skoro mewa ma pletwy hihi

  • Natura
   23 lipca 2019, 13:05

   Bardzo szkoda mi i tego piątka i właścicieli. Tak niewielki i kruchy piesek tej rasy, wystarczy że spadnie z niewielkiej wysokości, choćby z wysokiego łóżka, czy tapczany i szanse ma bardzo maleńkie na wyjście z tego bez szwanku. Na każdym kroku trzeba pilnować. Wystarczy zostawić na moment, gdy ciepło, a drapieżniki latające polują, małego domowego pupila i wiadomo jak to się może zakończyć. Większy pies byłby cięższy i ugryzłby, a takie maleństwo. Szkoda tych ludzi. Przywiązanie się i strata to podwójny ból. A mewy, jeśli chodzi o to, są krzykliwe i bezczelne. Nad morzem to istne utrapienie.

  • Miniu
   23 lipca 2019, 17:42

   Co Wy za bzdury wpisujcie! Aż się wierzyć nie chce że są ludzie którzy w to wierzą! Jak mewa może porwać psa skoro nie ma pazurów! Ludzie poczytajcie, obejrzyjcie mewe i dopiero piszcie kocopoły. One nie potrafią chwytać kończynami ani pazurami bo ich nie mają! Mają takie same łapy z błonkami jak kaczki, czaple i wszystkie inne ptaki żyjące w wodzie! Porwać małego psa czy królika to może orzeł, sokół A nie mewa dzbany!!!!!!

  • Made in Poland
   23 lipca 2019, 18:10

   Pochodzę znad morza, więc wyjaśniam: mewy mają bardzo ostry i silny dziób, nim chwytają zdobycz. Zresztą sami zobaczcie: https://gp24.pl/mewy-poluja-w-centrum-miast-na-cel-biora-nie-tylko-ptaki/ar/4753975

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.02.2020
  GBP 5.111 złEUR 4.250 złUSD 3.919 złCHF 3.992 zł

  Sport


  Reklama