Menu

"Daily Mail" zachęca do odwiedzenia Polski, publikując zdjęcia polskiego fotografa

"Daily Mail" zachęca do odwiedzenia Polski, publikując zdjęcia polskiego fotografa
Polaków nie trzeba przekonywać do piękna polskich gór - ale zdjęcia takie jak te z pewnością mogą zachwycić wielu obcokrajowców i zainspirować ich do zwiedzenia Tatr. (Fot. "Daily Mail"/screenshot)
'Jeśli Polska nie jest na waszej liście miejsc do odwiedzenia, to po obejrzeniu tych niezwykłych zdjęć będzie' - przekonuje brytyjski dziennik 'Daily Mail', zamieszczając na swojej stronie internetowej serię fotografii Karola Nienartowicza.
Reklama
Reklama

W zaprezentowanej przez gazetę galerii znalazły się 23 zdjęcia wykonane przez pochodzącego z Krakowa fotografa - najwięcej z nich przedstawia Tatry, ale są tam również Pieniny, Bieszczady, Ponidzie, a także zamki na Wawelu, w Ogrodzieńcu, Bolkowie, Chęcinach i na Pieskowej Skale oraz Jezioro Pilchowickie czy Gdańsk.

"Od początku pandemii tylko kilka razy udało mi się wyjechać za granicę. Dlatego od ponad roku fotografuję miejsca w Polsce, których wcześniej nie widziałem" - mówi "Daily Mail" 35-letni Nienartowicz, który profesjonalnie zajmuje się fotografią krajobrazową, głównie fotografując góry.

"Cały obszar na południu Polski zajmują góry - to najpiękniejsze miejsca w moim kraju. Tatry, najwyższe polskie góry, są miniaturą Alp. Jest tam wiele skalistych szczytów, piękne błękitne jeziora i zielone łąki" - zachęca.

Fotografie można obejrzeć na stronie internetowej "Daily Mail": 

https://www.dailymail.co.uk/travel/escape/article-9519989/Poland-youve-never-seen-epic-mountains-fairy-tale-castles.html 

  Komentarze
  • Zenek
   8 maja, 17:19

   kraj na liscie tzw niebezpiecznych po powrocie kwarantanna i testy srednio to wyszlo ktos chyba nie doczytal listy krajow pismak a moze dzienikarz kto to wie

  • Tymczasowy UK
   8 maja, 17:29

   Saily Mail propaganda jakkej mało to że publikuje to nie znaczy że zachęca do wyjazdu

  • Tatra
   8 maja, 21:35

   Lubiłbym góry, gdyby tam wszędzie było z górki.

  • J23
   9 maja, 00:10

   Spoko niech przyjezdzaja tylko niech wrzuca RP na zielona liste najpierw, aaa i niech nie sikaja pod drzwi i do fontanny pls...

  • Czytelnik anonimowy
   9 maja, 19:24

   Angielskie sikanie, gdzie popadnie , bez wstydu i turlanie się po ulicy ..... jakie to cool

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 11.06.2021
  GBP 5.2040 złEUR 4.4723 złUSD 3.6759 złCHF 4.1043 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama