Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Córka Bruce'a Springsteena marzy o występie olimpijskim

Córka Bruce'a Springsteena marzy o występie olimpijskim
Czy marzenia córki znanego piosenkarza się spełnią? (Fot. Instagram/jessicaspringsteen)
Jessica, córka słynnego amerykańskiego piosenkarza Bruce'a Springsteena, która uprawia jeździectwo marzy, by wstąpić na igrzyskach w Tokio. Na razie zajmuje szóste miejsce w amerykańskim rankingu w skokach przez przeszkody. Do drużyny zakwalifikuje się najlepsza czwórka.
Reklama

"Wiem, że będzie ciężko, ale wierzę, że któregoś dnia pojadę na igrzyska. Dla mnie to super, że w konkursie nie ma podziału na kobiety i mężczyzn - po prostu możesz rywalizować z najlepszymi i zawsze sprawić niespodziankę" - oznajmiła Jessica cytowana przez portal cbsnews.com.

Zawodniczka z Kalifornii dodała, że rodzice nie wywierają na niej żadnej presji i bardzo ją wspierają.

27-letnia Jessica Springsteen będzie rywalizowała o miejsce w czteroosobowym zespole USA na igrzyska w Tokio m.in. z innymi dziećmi sławnych ludzi w USA: Eve Jobs, córką zmarłego w 2011 roku Steve'a Jobsa, założyciela firmy komputerowej Apple, która w rankingu zajmuje ósme miejsce oraz 14. w tym zestawieniu Georginą Bloomberg - córką innego miliardera, Michaela Bloomberga, byłego burmistrza Nowego Jorku i właściciela serwisu biznesowego Bloomberg. Prowadzi Elizabeth "Beezie" Madden. 

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.07.2019
  GBP 4.721 złEUR 4.248 złUSD 3.787 złCHF 3.857 zł

  Sport


  Reklama