Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Cork: Polak zmarł na ulicy

Cork: Polak zmarł na ulicy
To już trzecia bezdomna osoba, którą w ostatnich tygodniach znaleziono martwą w Cork. (Fot. Getty Images)
Sekcja zwłok wyjaśni przyczynę śmierci 47-letniego Polaka, którego ciało znaleziono w sobotę na ulicy w Cork - podaje 'The Irish Times'.
Reklama

W sobotę około godz. 7:30 Garda została powiadomiona o znalezieniu ciała mężczyzny na skrzyżowaniu Anderson's Street i Lower Oliver Plunkett Street, w pobliżu schroniska dla bezdomnych Cork Simon. O tym tragicznym odkryciu służby zawiadomił przypadkowy przechodzień.

Na miejsce wysłano grupę dochodzeniowo-śledczą. Przeprowadzono oględziny oraz przesłuchano świadków. Mężczyzna został zidentyfikowany jako 47-letni Polak - informuje "The Irish Times".

Ze wstępnych ustaleń Gardy wynika, że od dłuższego czasu był on bezdomny. Nie miał w Irlandii żadnych krewnych; służby starają się skontaktować z jego rodziną w Polsce.

Garda podejrzewa, że 47-latek ​​mógł umrzeć w wyniku przedawkowania narkotyków. Na pytanie, co było przyczyną śmierci mężczyzny, odpowie sekcja zwłok.

Okoliczności zdarzenia wyjaśni śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratury Coroner’s Court w Cork.

To już trzecia bezdomna osoba, którą w ostatnich tygodniach znaleziono martwą na ulicach miasta. Wcześniej znaleziono zwłoki mężczyzn w wieku ok. 30 lat.

 

  Komentarze


  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.08.2019
  GBP 4.778 złEUR 4.366 złUSD 3.934 złCHF 4.005 zł

  Sport


  Reklama