Menu

Co trzeci mieszkaniec UK śpi z maskotką

Co trzeci mieszkaniec UK śpi z maskotką
Co 10. Brytyjczyk przyznał, że woli spać w łóżku z pluszakiem niż z drugą osobą. (Fot. Getty Images)
Brytyjskie media donoszą dziś o wynikach badania przeprowadzonego przez firmę Hotpoint. Jak ujawniono, 34 procent wszystkich dorosłych mieszkańców Wielkiej Brytanii wciąż śpi w łóżku z maskotką, a 15 procent przyznało, że bez niej nie będzie w stanie zasnąć.
Reklama

Firma Hotpoint wpadła na pomysł przeprowadzenia niezwykłego badania w związku z promocją nowych pralek z technologią ActiveCare. Analiza wykazała, że 44 procent dorosłych mieszkańców Wysp wciąż posiada swojego ulubionego pluszaka - u siebie lub w domu rodziców.

17 procent Wyspiarzy przyznało, że przytula się do pluszowego misia, kiedy poczuje się źle, a 9 procent woli spać z maskotką niż ze swoim partnerem.

Wielu mieszkańców Wysp nie wyobraża sobie życia bez ulubionej maskotki. (Fot. Getty Images)

Co ciekawe, 40 procent Brytyjczyków wciąż posiada w rodzinnym domu swój pokój z czasów dzieciństwa, w którym znajdują się zabawki. 1 na 20 mieszkańców Wielkiej Brytanii uważa, że w takim stanie powinien pozostać już na zawsze, aby "oddać hołd młodości".

Z badania wynika, że 11 procent mieszkańców Zjednoczonego Królestwa nie wyobraża sobie wyjazdu na wakacje bez ulubionej maskotki, a 5 procent zabiera ją ze sobą do pracy.

Dla 24 procent Brytyjczyków utrata pluszaka było "druzgocącym przeżyciem". Wśród nich, 21 procent mężczyzn i 19 procent kobiet uznało, że "miało wrażenie, iż straciło najlepszego przyjaciela".

  Komentarze


  • Czytelnik anonimowy
   20 maja, 17:59

   To tyle o angielskiej matczynej miłości.

  • Kama
   20 maja, 22:35

   A co który mieszkaniec tego teoretycznego państwa jest życiowym nieudacznikiem? Trzeba pakować walizki zanim nasze geny zmieszaja się z .....

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 08.11.2019
  GBP 4.948 złEUR 4.264 złUSD 3.862 złCHF 3.880 zł

  Sport


  Reklama