Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ciąg dalszy rewolucji w Ryanair!

Ciąg dalszy rewolucji w Ryanair!
Fot. Getty Images
Tablety, telefony komórkowe, czytniki książek i odtwarzacze MP3 - tych wszystkich urządzeń można już używać w samolotach tanich linii Ryanair.
Reklama
"Pasażerowie Ryanair mogą korzystać ze swoich urządzeń elektronicznych w trakcie całej podróży" - tak nowe zarządzenie, które weszło w życie 6 lutego br., zachwala Katarzyna Gaborec, przedstawicielka przewoźnika na region Europy Środkowej i Wschodniej.

Irlandzki Urząd Lotnictwa jest jednym z pierwszych na świecie, który pozwolił na użytkowanie elektroniki na pokładach samolotów.

Jest to kolejna inicjatywa, dzięki której "najgorsza firma roku" chce odzyskać zaufanie klientów. Wcześniej - bo 1 lutego br. - przewoźnik wprowadził numerowane miejsca na pokładach samolotów. Z kolei w grudniu 2013 r. pozwolił pasażerom wnieść na pokład samolotu drugą mniejszą torbę, w której może się zmieścić np. butelka wina.

Innym pomysłem, który wejdzie w życie pod koniec kwietnia 2014 r., jest funkcja "Fare Finder" - pozwoli ona pasażerom sprawdzić ceny biletów w wyszukiwanym przedziale cenowym na danej trasie i w danym terminie.
 
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Reklama