Menu

Ciąg dalszy rewolucji w Ryanair!

Ciąg dalszy rewolucji w Ryanair!
Fot. Getty Images
Tablety, telefony komórkowe, czytniki książek i odtwarzacze MP3 - tych wszystkich urządzeń można już używać w samolotach tanich linii Ryanair.
Reklama
"Pasażerowie Ryanair mogą korzystać ze swoich urządzeń elektronicznych w trakcie całej podróży" - tak nowe zarządzenie, które weszło w życie 6 lutego br., zachwala Katarzyna Gaborec, przedstawicielka przewoźnika na region Europy Środkowej i Wschodniej.

Irlandzki Urząd Lotnictwa jest jednym z pierwszych na świecie, który pozwolił na użytkowanie elektroniki na pokładach samolotów.

Jest to kolejna inicjatywa, dzięki której "najgorsza firma roku" chce odzyskać zaufanie klientów. Wcześniej - bo 1 lutego br. - przewoźnik wprowadził numerowane miejsca na pokładach samolotów. Z kolei w grudniu 2013 r. pozwolił pasażerom wnieść na pokład samolotu drugą mniejszą torbę, w której może się zmieścić np. butelka wina.

Innym pomysłem, który wejdzie w życie pod koniec kwietnia 2014 r., jest funkcja "Fare Finder" - pozwoli ona pasażerom sprawdzić ceny biletów w wyszukiwanym przedziale cenowym na danej trasie i w danym terminie.
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 26.01.2021
  GBP 5.123 złEUR 4.550 złUSD 3.751 złCHF 4.218 zł

  Sport


  Sport

  Reklama