Menu

Chcesz wrócić do Polski? Dzisiaj wieczorem wejdź na lotdodomu.pl

Chcesz wrócić do Polski? Dzisiaj wieczorem wejdź na lotdodomu.pl
Polacy chcący wrócić w najbliższych dniach do ojczyzny będą mieli taką możliwość - zapewnił dzisiaj szef PLL LOT. (Fot. Getty Images)
Rodacy, którzy chcą wrócić do kraju będą mogli skorzystać ze strony internetowej lotdodomu.pl lub lotdodomu.com. Obie strony będą działały po godz. 22:00 - poinformował prezes PLL LOT Rafał Milczarski.
Reklama

Milczarski wziął udział dzisiaj wieczorem w konferencji prasowej z premierem Mateuszem Morawieckim i głównym inspektorem sanitarnym Jarosławem Pinkasem. Prezes PLL LOT zapewnił, że Polacy chcący wrócić do kraju będą po godz. 22:00 mogli skorzystać ze stron internetowych: lotdodomu.pl lub lotdodomu.com.

"Tam będzie można zgłaszać zainteresowanie rejsami z różnych kierunków i my po przeanalizowaniu zainteresowania i uzgodnieniu z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów będziemy decydować o uruchamianiu kolejnych rejsów w kolejnych możliwych kierunkach" - wyjaśnił Milczarski.

Zapewnił też, że wszyscy pasażerowie, którzy posiadają bilety na trasach, które są i będą objęte programem lotododomu.pl jeszcze dzisiaj mogą liczyć na kontakt w tej sprawie. "My będziemy się z Państwem już dzisiaj wieczorem kontaktować i starać się zaoferować przelot" - zaznaczył Milczarski.

Dodał też, że każdemu pasażerowi w ramach ogólnych warunków przewozu przysługuje prawo zwrotu takiego biletu, jeżeli nie chce z niego skorzystać lub jego przebukowanie na inny, dogodny termin.

"My jako narodowy przewoźnik musimy się zachowywać odpowiedzialnie, solidnie i zapewniać bezpieczeństwo zarówno wszystkim pasażerom, jak i obsłudze, dlatego potrzebna była chwila czasu, żeby wszystko to przygotować, ale zapewniam, że nikt nie pozostanie bez pomocy i kontaktu z nami" - podsumował Milczarski. 

Czytaj więcej:

Polska przywraca kontrolę na granicach, zamyka wjazd dla obcokrajowców

LOT na 10 dni zawiesza wszystkie połączenia wykonywane z Polski i z Węgier

Polska wprowadza zakaz lądowania samolotów z zagranicy

  Komentarze
  • Broda
   14 marca, 22:08

   A na Chuj tam wracać jak tam epidemia nie do opanowania!!!

  • Czytelnik anonimowy
   14 marca, 22:29

   A puszcza mnie z powrotem do UK pozniej?

  • Slawek
   14 marca, 23:14

   Ludzie jest pandemia, latać wam się zachciało, bądźcie odpowiedzialni. Masakra jak małe dzieci

  • Emi
   15 marca, 00:39

   14 lat temu Polska tak wielu ludzi wraz z rodzinami zalatwila, ze juz nie maja do czego wracac...

  • Anna
   15 marca, 06:34

   do Broda tutaj jest większa pandemia jak w Polsce do 1000 dochodzi ale pewnie nie wiesz o tym poczytaj coś po angielsku a nie tylko polska telewizja

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 29.05.2020
  GBP 4.921 złEUR 4.450 złUSD 4.003 złCHF 4.162 zł

  Sport


  Sport

  Reklama