Menu

Bode Miller urządził dom w Montanie i spodziewa się z żoną bliźniaków

Bode Miller urządził dom w Montanie i spodziewa się z żoną bliźniaków
Millerowie stracili 19-miesięczną córeczkę w czerwcu ub. roku. (Fot. Getty Images)
Słynny alpejczyk Bode Miller, mistrz olimpijski z Vancouver, urządził nowy dom w narciarskim miasteczku Big Sky w stanie Montana i przygotowuje się z żoną na powitanie bliźniaków. W czerwcu 2018 r. para straciła 19-miesięczną córeczkę, która utopiła się w basenie.
Reklama

41-letni Miller ma już z żoną Morgan, byłą siatkarką plażową, synka urodzonego w 2015 r. Narciarz wychowywał się w niewielkim mieście Easton w stanie New Hampshire.

"Czuję się tu trochę jak w domu. W każdym miejscu na świecie byłem dalej od czasów dorastanie niż tutaj. Tu natura jest tak blisko. Prawdziwe małe miasteczko, naprawdę mili, normalni ludzie" - przyznał na stronie nbcmontana.com

Miller karierę zakończył w październiku 2017 r. Jest mistrzem olimpijskim z 2012 r. w kombinacji, a w kolekcji ma jeszcze pięć medali igrzysk (trzy srebrne i dwa brązowe) oraz pięć z mistrzostw świata (cztery złote i srebrny). Ostatni z olimpijskich krążków - brązowy - wywalczył w Soczi w 2014 roku w supergigancie razem z Kanadyjczykiem Janem Hudecem, stając się najstarszym w historii zdobywcą olimpijskiego medalu w narciarstwie alpejskim.

Jest także zdobywcą Kryształowej Kuli w sezonach 2004/2005 i 2007/2008. Wygrał 33 zawody Pucharu Świata. Pracował jako komentator telewizyjny w amerykańskiej stacji NBC i był ekspertem w trakcie zimowych igrzysk w Pjongczangu. 

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 03.06.2020
  GBP 4.919 złEUR 4.386 złUSD 3.912 złCHF 4.064 zł

  Sport


  Sport

  Reklama