Menu

Birmingham: Masowa bójka w kinie. Wielu aresztowanych

Birmingham: Masowa bójka w kinie. Wielu aresztowanych
Policja w Birmingham dokonała wczoraj wielu aresztowań. (Fot. Twitter/@hitsradionews)
Kilka osób zostało aresztowanych po tym, jak policja w Birmingham otrzymała doniesienia o wybuchu masowej bójki w kinie. Według świadków, walczyło ze sobą ponad 100 nieletnich, a niektórzy mieli przy sobie maczety.
Reklama

Do groźnego incydentu doszło na terenie kina w Star City w Nechells, wczoraj krótko po 17:30.

Policja West Midlands potwierdziła, że ​​dokonano kilku zatrzymań. Na miejscu wydano również obowiązkowy nakaz ewakuacji.

Jeden z naocznych świadków przekazał, że "młody chłopiec płakał na podłodze ze swoją matką", gdy wielu młodych ludzi zaczęło walczyć przy użyciu maczet.

Większość atakujących z maczetami miała nie więcej niż 14 lat - zauważono.

Inny świadek opisał to jako "jeden z najstraszniejszych momentów życia", gdy stał w kolejce, aby obejrzeć wraz z córką film "Frozen 2".

"Policja kazała wszystkim wyjść z kina, a funkcjonariusze trzymali w rękach paralizatory. Pojawiły się również psy" - przekazała Rachael Allison, jedna z osób obecnych na miejscu. 

"Pojawiła się uzbrojona policja, wszyscy ludzie uciekają i chowają się" - opisywała wczorajsze zdarzenia na Twitterze Choleigh McGuire.

Czytaj więcej:

Supermarkety w UK wciąż sprzedają dzieciom noże

Londyn: Powstało centrum badania gangów

  Komentarze
  • Ja34
   24 listopada 2019, 10:50

   Macie swoją EUROPE!

  • Kamil
   24 listopada 2019, 11:36

   Ah jak wspaniale zyc w takim kraju, ktory jest bardzo bezpieczny. Brawo dla dzielnej brytyjskiej policji z paralizatorami, teraz nie musze sie martwic jak pojaade do hackney albo brixton.

  • LOL kłin
   24 listopada 2019, 13:54

   Ciemnoskórzy obcokrajowcy przypłyneli do UK ubogacać kulturowo maczetami.

  • Aaaa
   24 listopada 2019, 14:50

   Pare dni temu Johnson mówił w pierwszy dzień przyjazdu do naszego wspaniałego kraju będziecie płacić jak chcecie pracować w tym wspaniałym kraju

  • True 7
   24 listopada 2019, 18:40

   Czego tu się dziwić?Młode smarki teraz to nieruszalne święte krowy,nawet dla rodzica.Nawet ręki na nich podnieść nie można.Młodociani to I tak nic im zrobić nie mogą,w dodatku posrana policja ze strachu przed maczetami.Trzeba więcej wolnej ręki dawać a młode ksyki to już pożądek w mieście zaprowadzą.

  • Chory świat
   24 listopada 2019, 20:53

   ( Do niedawna kosy , teraz maczety , co jutro - kałach i granat ? ) - Birmingham - i wszystko jasne . Młodociane gangi robią co i kiedy tylko chcą . Takie są skutki bezstresowego chowania przez rodziców , szkoły i państwo . To na pewno przyszłość i chluba UK .

  • Lucas
   25 listopada 2019, 06:55

   Oto skutek walki o wolność i równo uprawnienia. Nieletnie gnojki biegajace z maczetami. Więcej wolności Panie Johnson nawiedzony klaunie...

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 29.09.2020
  GBP 5.052 złEUR 4.583 złUSD 3.923 złCHF 4.250 zł

  Sport


  Sport

  Reklama